شما اینجا هستید
بین الملل » انتقاد تند ترامپ از جان بولتون

به گزارش گروه بین الملل بیلبورد چی، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا به اشخاصی که علیه وی اقدام به افشاگری کرده بودند، حمله کرد.

بر این اساس، ترامپ در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: تنها راهی که یک شخص قادر باشد کتابی درباره من بنویسد، به این شکل است که این کتاب تا جای ممکن، حاوی «اطلاعات» بسیار بد باشد که اکثر آن دروغ است. این مثل گرفتن شغلی در سی ان ان یا ام اس ان بی سی در عین بیان کردن این جمله است که «رئیس جمهور ترامپ عالی است.» در این صورت، شما هیچ شانسی برای گرفتن شغل ندارید. اخبار کذب! حتی اگر این شخص، جنگ طلبان احمقی مانند جان بولتون و مدعی مدافع اجتماعی مانند باب وودوارد باشد.

رئیس جمهور آمریکا در ادامه مری ترامپ، برادرزاده خود را نیز مورد انتقاد قرار داد و تاکید کرد وی در تمامی طول عمر خود مورد سرزنش و تمسخر قرار گرفته بود.

انتقادات ترامپ از افشاگری‌ها علیه خود در حالی صورت می‌گیرد که جان بولتون در کتابش وی را رئیس جمهوری بی اطلاع و ناآگاه به مسائل معرفی کرده بود که تنها به دنبال پیروزی مجدد در انتخابات است. برادرزاده ترامپ نیز با انتقاد از عموی خود، وی را برای سکانداری کاخ سفید نامناسب خوانده بود.

انتهای پیام/

منبع: yjc
وبسایت تحلیلی خبری بیلبورد چی

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان