غلامی مقدم: سفر زوج های جوان دانشجو به مشهد تا اطلاع ثانوی لغو شد/ برنامه های جایگزین برای زوج های جوان - اخبار بیلبورد چی
شما اینجا هستید
دین و اندیشه » غلامی مقدم: سفر زوج های جوان دانشجو به مشهد تا اطلاع ثانوی لغو شد/ برنامه های جایگزین برای زوج های جوان

دبیر ستاد ازدواج دانشجویی گفت: ویژه‌برنامه «پیک عاشقی» از سوی ستاد ازدواج دانشجویی برای زوج‌هایی که در بازه زمانی سال ۹۳ تا ۹۸ و در زمان تحصیل ازدواج کرده‌اند، درحال برگزاری است.

مهدی غلامی مقدم دبیر ستاد ازدواج دانشجویی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری تسنیم، با بیان اینکه ویژه برنامه پیک عاشقی در ادامه برنامه های آموزشی بیست وسومین دوره مراسم ازدواج دانشجویی اجرا می شود، افزود: امسال در بازه دی تا اوایل اسفندماه، حدود 8هزار زوج دانشجو در قالب 18 کاروان به مشهد مقدس اعزام شدند اما با شیوع ویروس کرونا، این سفرها تا اطلاع ثانوی، تعلیق و ویژه‌ برنامه‌ای با عنوان «پیک عاشقی» برنامه ریزی شد.

وی با اشاره به اینکه همه زوج های دانشجوی کشور که تاریخ عقدشان از ابتدای سال 93 تا پایان سال98 باشد می توانند از این برنامه و مزایای آن بهره مند شوند، تصریح کرد: ویژه برنامه پیک عاشقی از 24 اسفندماه آغاز شده و تا 15فروردین ماه ادامه دارد.

دبیر ستاد ازدواج دانشجویی خاطرنشان کرد: این برنامه شامل چهار مسابقه با عناوین «یار مهربان»، «تجربه نگاری»، «هفتگی» و «روزانه عیدانه» بوده و علاقمندان جهت شرکت در آن می توانند به پایگاه اینترنتی ستاد ازدواج دانشجویی(nahad.ir) و یا اپلیکیشن باشگاه ازدواج( قابل دریافت از کافه بازار) مراجعه کنند.

غلامی مقدم، 20سفر مشهدمقدس برای بیست زوج و ده ها کارت هدیه بانکی را از جمله جوایز «پیک عاشقی» معرفی و اظهار کرد: زوج های شرکت کننده در هر چهار بخش برنامه که بالاترین امتیاز را داشته باشند، افزون بر جایزه دریافتی از یک بخش، در قرعه کشی جایزه ویژه نیز شرکت داده می شوند.

وی همچنین یادآور شد: اعزام برندگان به مشهدمقدس در اولین فرصت پس از عادی شدن شرایط کشور صورت خواهد گرفت.

انتهای پیام/

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان