شما اینجا هستید
حوادث » کشف ۵۳ کیلو تریاک از قاچاقچیان مواد مخدر

به گزارش  گروه استان های بیلبورد چی از کرمانشاه؛  علیرضا دلیری رییس پلیس مبارزه با موادمخدر استان کرمانشاه گفت: پس از اطلاع ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه مبنی بر فعالیت ۲ نفر در کار تهیه و توزیع مواد، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

او ادامه داد: ماموران پس از تحقیق فراوان و با انجام کار‌های اطلاعاتی موفق به شناسایی مخفیگاه متهمان در شهرک پرواز کرمانشاه شده و پس از هماهنگی با مقام قضایی نسبت به انجام بازرسی‌های لازم اقدام کردند در این بازرسی ۵۳ کیلو و ۳۰۰ گرم ماده مخدر از نوع تریاک کشف و یک دستگاه خودروی پژو پارس نیز توقیف شد.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه با اشاره به دستگیری هردو قاچاقچی، از معرفی آن‌ها به دستگاه قضایی برای صدور احکام لازم خبر داد.

او گفت: امسال یش از یک تن و ۳۸۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان کشف شده است.

فرمانده مرزبانی استان کرمانشاه، از کشف ۸ میلیارد و ۵۶۰ میلیون ریال کالای قاچاق توسط مرزداران استان خبر داد.

مرزداران کرمانشاه بیش از ۸ میلیارد ریال کالای قاچاق کشف کردند

سردار یحیی الهی  فرماندهی مرزبانی استان کرمانشاه گفت: مرزداران سخت کوش با اشراف اطلاعاتی و اقدامات عملیاتی مناسب و با کسب اطلاعات موثق از قصد قاچاقچیان در ورود کالا‌های ضدفرهنگی و قاچاق به داخل کشور پس از اجرای ساعت‌ها کمین هدفمند، با استفاده از تجهیزات الکترونیکی و پایش دقیق و بررسی تحرکات منطقه توانستند در عملیات‌هایی موفقیت‌آمیز بیش از ۸ میلیارد و ۵۶۰ میلیون ریال کالای قاچاق کشف کنند.

او ادامه داد: ۵۳ دستگاه تلویزیون، دو دستگاه بی. سیم دستی، ۴۸ دستگاه لوازم خانگی (آبمیوه‌گیری، چای‌ساز، همزن‌برقی)، ۴۱۰ ثوب البسه، چهار رأس گوساله، ۲۴۰ قطعه جوجه بوقلمون، ۲۲۰ کیلوگرم گردو و ۷۲۰ لیتر سوخت را از قاچاقچیان کشف و ضبط کنند.

فرمانده مرزبانی استان کرمانشاه افزود: قاچاقچیان باید بدانند که مرزداران این استان با هرگونه عمل سودجویانه و خرابکارانه در مرز‌های غربی کشور قاطعانه برخورد خواهند کرد و در پاسداری از قلمرو سرزمینی ایران اسلامی از هیچ تلاشی فروگزار نخواهند کرد.

او در پایان ضمن تأکید بر حمایت از کالا و تولیدات ایرانی و مبارزه بی امان با قاچاق کالا، گفت: مرزداران این فرماندهی بصورت شبانه روزی برای حفظ و حراست از مرز‌های میهن عزیزمان تلاش می‌کنند. حفظ نظم و امنیت در مرز و رسیدگی به وضعیت مرزنشینان از وظایف ذاتی ما مرزداران است و تمام سعی و تلاش مجموعه مرزبانی کمک به مردم مرزنشین و همراهی با آنان است.

انتهای  پیام/ز

منبع: yjc
وبسایت تحلیلی خبری بیلبورد چی

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان