شما اینجا هستید
دین و اندیشه » هیچ فردی بدون ماسک در مراسم عزاداری حاضر نشود

به گزارش خبرنگار گروه استان های بیلبورد چی از یزد، آیت الله محمدرضا ناصری یزدی در نشست بررسی وضعیت برگزاری عزاداری‌های یزد گفت: در برخی بازدید‌هایی که از مراسم‌های عزاداری یزد داشتیم، مشاهده شد که دستورالعمل‌ها به خوبی رعایت شده است.

او با اشاره به اینکه در روز‌های پایانی دهه اول محرم شوق مردم برای حضور در مراسم‌های عزاداری بیشتر می‌شود، افزود: مسئولان و دست اندرکاران باید در این روز‌ها مراقبت بیشتری داشته باشند که خدای ناکرده رعایت دستورالعمل‌ها فراموش نشود.

نماینده، ولی فقیه در استان درباره سوء استفاده برخی افراد از مراسم‌های عزاداری گفت: نباید بگذاریم این افراد در شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی به دروغ اقدام به حاشیه سازی برای مراسم‌ها کنند.

آیت الله ناصری با اشاره به عدم مشاهده تخلف در اکثر هیئت‌های عزاداری استان ادامه داد: در شرایط فعلی جامعه ماسک زدن یک وظیفه اجتماعی است که بر دوش هر فردی قرار دارد و حتما باید همه افراد نسبت به این موضوع توجه لازم داشته باشند.

امام جمعه یزد تأکید کرد: مسئولان و دست اندرکاران هیئت‌ها باید تمام توجه خود را به کار بگیرند که خدای ناکرده کسی بدون ماسک در مراسم عزاداری حضور نداشته باشد و حتما تمام افراد با فاصله گذاری کامل بنشینند.

انتهای پیام/ غ

منبع: yjc
وبسایت تحلیلی خبری بیلبورد چی

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان