شما اینجا هستید
ورزش » برخی‌ها پشت ما را خالی کردند/ دیگر سرمربی نفت مسجد سلیمان نیستم

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی بیلبورد چی، مهدی تارتار سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان در نشست خبری پس از بازی تیمش برابر پارس جنوبی جم گفت: قبل از صحبت درباره بازی می‌خواهم از هوادارنمان تشکر کنم که نمونه بودند و برای کسب این نتایج واقعا به ما کمک کردند. اصحاب رسانه هم در شهرستان و استان به خوبی اخبار تیم ما را پوشش دادند. هیئت مدیره محترم باشگاه ما  آدم‌های سالم و صادقی هستند، اما آن‌ها هم نمی‌توانند کاری کنند و قانونی که از بالا دست تصویب شده، دست این عزیزان را بسته است.

تارتار در ادامه گفت: اعضای هیئت مدیره ما کارمندان شرکت نفت هستند و به امید این شرکت تیم داری می‌کنند. متاسفانه قانونی که وضع شده، مشکلات زیادی برای ما ایجاد کرده است. در تمام دوران مربیگری ام چنین وضعیتی را تجربه نکرده بودم. خیلی به من سخت گذشت. از کادرفنی، کادر پزشکی، تدارکات، بازیکنان و حسنوند (مدیر رسانه‌ای باشگاه نفت مسجد سلیمان) که خیلی برای ما زحمت کشید و همیشه کنارمان بود تشکر می‌کنم. از تمام این عزیزان تشکر می‌کنم، اما از یکی، ۲ نفر که من را با هزار امید به این شهر آوردند نمی‌گذرم. صحبت‌های اولیه با هیئت مدیره را من انجام ندادم و با یکی از مسئولان استانی مذاکره کردم که نمی‌خواهم اسم او را بیاورم. این شخص آن روز‌ها خیلی به ما وعده وعید داد و می‌گفت ما مثل کوه پشتت هستیم و هیچ مشکلی پیش نمی‌آید. او می‌گفت تمام مشکلات برطرف خواهد شد، اما اکنون به خاطر مشکلات مالی، جواب تلفن من را هم نمی‌دهد.

سرمربی نفت مسجد سلیمان درباره پیروزی تیمش برابر پارس جنوبی جم اظهار داشت: برای پارس جنوبی جم خیلی ناراحتم و سال گذشته پیش بینی کرده بودم که این تیم به چنین وضعیتی دچار شود. پارس جنوبی جم سال اول حضورش در لیگ برتر پنجم شد، سال دوم دوازدهم شد و سال سوم هم سقوط کرد. این اتفاق ممکن است برای نفت مسجد سلیمان هم رخ دهد. آقای مسئول! شخصیت امسال تیم به همت بازیکنان کادرفنی  مدیریت شکل گرفت. سال آینده شرایط این گونه نیست و اگر دلتان برای مردم که غیر از این تیم هیچ دلخوشی ندارند می‌سوزد، باید پای کار باشید. از ظاهری، نماینده قبلی نفت مسجد سلیمان تشکر می‌کنم که هیچ وقت تلفن ما را بی پاسخ نگذاشت و همیشه پشت ما بود. امیدوارم ورناصری هم از این تیم حمایت کند. مردم رای دادند و انتظار دارند از تیمشان حمایت شود.

تارتار گفت: این درست نیست که من تک و تنها از بازیکنان بخواهم در این شرایط با تمام توانشان بازی کنند. کسی به بازیکنان جوابگو نیست که بگوید ما کوتاهی کردیم و به همین دلیل پس از ۸ ماه چک‌ها پاس نشد. از بازیکنان تشکر می‌کنم که در این شرایط مردانگی کردند. از همه هوادارن تیممان خداحافظی می‌کنم. این آخرین نشست من در این شهر بود و امیدوارم روز‌های خوب نفت مسجد سلیمان ادامه داشته باشد.

 

او در خصوص بازی تیمش برابر پارس جنوبی جم اظهار داشت: ما از ابتدا کنترل خوبی بر بازی داشتیم. در نیمه دوم پارس جنوبی جم با اطلاع از نتایج سایر بازی ها، سعی کرد فشار بیاورد و به گل برسد. با بازیکنان سرعتی که وارد بازی کردیم، یک گل زدیم و می‌توانستیم ۳، ۴ گل دیگر هم بزنیم و اختلاف را بیشتر کنیم، اما کم دقت بودیم. خاطرات خوبی از پارس جنوبی جم و مردم شهر جم دارم. امیدوارم این تیم سال آینده به لیگ برتر بازگردد، زیرا سقوطش خیلی ناراحت کننده بود.

انتهای پیام/

منبع: yjc
وبسایت تحلیلی خبری بیلبورد چی

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان