امضای تفاهم‌نامه بین پارک علم و فناوری لرستان و نیروی انتظامی - اخبار بیلبورد چی
شما اینجا هستید
دانش و فناوری » امضای تفاهم‌نامه بین پارک علم و فناوری لرستان و نیروی انتظامی

به گزارش خبرنگار بیلبورد چی، فرهاد نامداری امروز دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تفاهم‌نامه همکاری پارک علم و فناوری لرستان با دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان‬ در محل پارک علم و فناوری لرستان به امضا رسید.

وی، هدف از امضای این تفاهم نامه همکاری مشترک فی ما بین و استفاده از توان و ظرفیت بین بخشی و واحدهای فناور پارک علم و فناوری لرستان در راستای ارتقای امنیت جامعه است.

سرپرست پارک علم و فناوری لرستان با مثبت دانستن این همکاری، اظهار داشت: ظرفیت‌های موجود در واحدهای فناور بالا است و این پارک برای معرفی توانمندی واحدهای فناور آمادگی همکاری با فرماندهی انتظامی استان لرستان را دارد.

نامداری، ضمن تبیین نقش پلیس در تأمین امنیت، افزود: پیشگیری و مقابله با بسیاری از جرایم و نا امنی‌ها نیازمند به کارگیری فناوری‌های به روز و پیشرفته در نیروی انتظامی است.

رئیس دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان لرستان نیز با توجه به اهمیت پارک علم و فناوری لرستان در توسعه فناوری‌های جدید، بر نقش واحدهای فناور برای رفع نیازهای فناوری پلیس تأکید کرد.
سرهنگ محمد سپهوند با بیان برخی نیازمندی‌های حوزه پلیس ابراز امیدواری کرد که این تعاملات منجر به خروجی مطلوب و خدمت رسانی به جامعه شود.

بنا بر این گزارش، مقرر شده که دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان لرستان نیازهای فناوری خود را به پارک علم و فناوری لرستان اعلام کند، پارک علم و فناوری نیز این نیازها را با واحدهای فناور مستقر مطرح و راه حل های کاربردی آنها را در قالب پروپوزال علمی به نیروی انتظامی پیشنهاد دهد.

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان