قدرت پدافندی در سایه پیشرفت علمی محقق شده است - اخبار بیلبورد چی
شما اینجا هستید
دانش و فناوری » قدرت پدافندی در سایه پیشرفت علمی محقق شده است

به گزارش خبرگزاری بیلبورد چی، امیر علیرضا صباحی‌فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در جمع فرماندهان مراکز آموزش این نیرو با بیان اینکه شتاب علمی در ارتش به‌ویژه نیروی پدافند هیچ زمان کُند نخواهد شد، اظهار داشت: اقتدار ارتش بسیاری از نقشه‌های شوم دشمنان را به‌چالش کشیده و خنثی کرده‌است.

وی با اشاره به اینکه قدرت پدافندی در سایه پیشرفت علمی محقق شده است، افزود: تردیدی نیست بسیاری از فشارهای موجود و اعمال تحریم‌های ناجوانمردانه در راستای جلوگیری از دستیابی ملت شریف کشورمان به پیشرفت علمی و اقتدار درون زا اعمال می‌شود که البته تا اقتدار بی‌قید و شرط ایران عزیز در صحنه هستیم.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش، خاطر نشان کرد: پژوهش در توسعه همه جانبه قدرت پدافندی کشورمان به‌ویژه در زمینه‌ی راداری، موشکی، پهپادی و… باید به‌عنوان اصلی‌ترین عامل پیشرفت علمی مد نظر فرماندهان این نیرو قرار بگیرد، چراکه پژوهش نقطه عطفی در دستیابی به قدرت نظامی است.

وی پژوهش را از محورهای مهمی دانست که می‌تواند ضامن توسعه و پیشرفت پایدار کشور به‌ویژه در عرصه نظامی باشد به‌طوری‌که اگر پژوهش انجام نشود در تمامی حوزه‌ها شاهد رکود علم و توسعه و در نتیجه تضعیف اقتدار مملکت عزیزمان در عرصه‌های بین‌المللی می‌شویم.

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان