انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور است/لزوم ارتقای توان مستاجران - اخبار بیلبورد چی
شما اینجا هستید
اقتصاد و بازار » انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور است/لزوم ارتقای توان مستاجران

به گزارش خبرنگار بیلبورد چی، حجت الاسلام محمدرضا نصوری در خطبه‌های نمازجمعه ساری با تاکید بر تقوای الهی و اشاعه در آن در اقتصاد، مسائل سیاسی و اجتماعی و غیره سالروز شهادت مسافران هواپیمایی براثر شلیک ناوگان آمریکایی آن را جنایت آمریکا برشمرد و گفت: شهادت حجاج ایرانی توسط آل سعود نیز از مصداق‌های حقوق بشر آمریکایی است.

وی با تاکید براینکه آمریکا و تفکرات غربی دشمنان ما محسوب می‌شوند، افزود: باید در برنامه‌ها به گونه‌ای حرکت و مهندسی کنیم و باید جزو انسان‌های مؤثر در ظهور باشیم زیرا اجرای معنویت و عدالت در جامعه هدف مهم امام زمان (عج) به شمار می‌رود.

وی ادامه داد: برخی‌ها در تلاش هستند تا استحاله فرهنگی و دینی را دامن زنند و کسانی که پرچمدار بی عدالتی هستند نمی‌خواهند عدالت در جامعه اجرا و ایجاد شود از این رو باید حرکت ما طوری باشد که برای امر فرج خود را آماده کنیم و دشمن امام زمان (عج) به خشم آید.

حجت الاسلام نصوری با اشاره به تربیت دپارتمان و متفکران بزرگ در دنیا برای مقابله با جریان مهدویت اظهار داشت: امام زمان (عج) امام رحمت و خوبی‌ها بوده و انقلاب اسلامی، انقلاب بسترساز برای ظهور و فرج منجی عالم بشریت بوده و مانع پیشرفت بسیاری از تفکرهای غربی شده است.

امام جمعه موقت ساری یادآور شد: تفکر و اندیشه حضرت امام راحل و مقام معظم رهبری دارای بنیه قوی است و به گفته متفکران، انقلاب اسلامی توجه دنیا را به خود جلب کرده است.

وی گفت: با شکل گیری انقلاب اسلامی هجمه‌های زیادی علیه آن شکل گرفت و تجزیه طلب‌ها، تحریم‌ها، ترور، کودتا، جنگ تحمیلی هشت ساله از جمله هجمه‌ها بوده است.

حجت الاسلام نصوری اقتدار و رهبری، نگاه توحیدی و توجهات حضرت ولی عصر (عج) را سبب برون رفت کشور از فتنه‌ها و مشکلات دانست و گفت: جریان امروزی در دنیا برعلیه ما بوده و این ناشی از ریشه و تفکر ما است و اگر تسلیم شویم خسارت زیادی دارد و مقاومت خسارت کمتری خواهد داشت.

امام جمعه موقت ساری با اشاره به آزادسازی ساحل گفت: پیوست فرهنگی سواحل یا دیده نشده و یا کمتر مورد توجه است و باید پیوست فرهنگی ساحل بازبینی و بازنگری شود.

وی با بیان اینکه جمعیت زیادی از دانش آموزان و دانشجویان در تابستان اوقات فراغت زیادی دارند، افزود: باید اوقات فراغت جوانان و نوجوانان را تکمیل کنیم و مهارت‌هایی به آنها یاد دهیم.

وی صرفه جویی در آب و برق را ضروری و لازم دانست و با اشاره به مصوبه مجلس مبنی افزایش ۲۵ درصدی اجاره بها در تهران و ۲۰ درصد در دیگر مناطق گفت: کاش حقوق کارمندان نیز به همین میزان و درصد اضافه می‌شد و مسئولان توان مستأجران را با امتیازهای ارائه شده، ارتقا دهند.

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان