بی قراری‌های یک شهید روی آنتن شبکه پنج سیما - اخبار بیلبورد چی
شما اینجا هستید
جامعه » بی قراری‌های یک شهید روی آنتن شبکه پنج سیما

به گزارش خبرگزاری بیلبورد چی به نقل از روابط عمومی شبکه تهران، مستند «بی قرار» به کارگردانی سید احمد معصومی نژاد بر اساس زندگی شهید مدافع حرم علی امرایی پنجشنبه نهم تیر ساعت ۲۰ روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود.

در این مستند با خانواده، دوستان و همرزمان شهید در مورد ابعاد مختلف شخصیت شهید امرایی و شرح فعالیت‌هایی که ایشان داشتند گفتگو شده است.

شهید علی امرایی متولد ۱۱ دی سال ۱۳۶۴ در شهر ری چشم به جهان گشود. از همان دوران کودکی به مراه پدر ومادرش در فعالیت‌های مساجد و هیئات مذهبی شرکت می کرد تا بدانجا که دوران نوجوانی او در این محیط ها سپری شد. وی بعد از مدتی پرچمدار فعالیت‌های مذهبی و فرهنگی در محله و منطقه سکونت خود شد.

وی بدلیل قابلیت هایی که از خود در هدایت کودکان و نوجوانان نشان داد به فرماندهی پایگاه بسیج مسجد سیدالشهدا (ع) شهرری نیز منصوب گردید.

شهید امرایی در کنار کارهای فرهنگی فعالیت‌هایی عام المنفعه در راستای کمک به خانواده های بی سرپرست و بدسرپرست نیز انجام می داد.

بعد از شروع تحرکات تکفریری ها در منطقه، شهید علی امرایی که از سال ۸۸ در کسوت نیروهای سپاه قدس فعالیت می‌کرد در چندین نوبت به سوریه اعزام و سرانجام در اول تیر سال ۱۳۹۴ به همراه ۲ همرزمش شهیدان حسن غفاری و محمد حمیدی در منطقه درعای سوریه به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان