شما اینجا هستید
ورزش » رکوردشکنی مس رفسنجان در لیگ آزادگان/ نارنجی پوشان مقتدرانه به لیگ برتر فوتبال رسیدند

به گزارش  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی بیلبورد چی، تیم فوتبال مس رفسنجان در فاصله یک هفته مانده به پایان رقابت ها، قهرمانی خود در لیگ آزادگان را مسجل کرد و جواز حضور در لیگ بیستم را به دست آورد. البته لیگ برتری شدن شاگردان ربیعی در هفته سی و دوم و پس از پیروزی برابر فجر سپاسی شیراز تا حدود زیادی مسجل شده بود، اما مس رفسنجان برای قطعی کردن صعود خود به لیگ برتر و از بین بردن، اما و اگرها، در بازی خارج از خانه مقابل نود ارومیه نیاز به یک تساوی داشت که در نهایت موفق شد حریفش را با نتیجه یک بر صفر از پیش رو بردارد تا در رده صعود حرف و حدیثی باقی نگذارد.

نارنجی پوشان رفسنجانی با کسب ۳ امتیاز بازی برابر نود ارومیه، مجموع امتیازات خود را به ۶۶ رساندند تا رکورد بیشترین امتیاز کسب شده در یک فصل لیگ آزادگان را به نام خودشان ثبت کنند.

مسی‌های رفسنجان همچنین رکورد‌های دیگری مانند بیشترین پیروزی با کسب ۱۹ برد،   بیشترین گل زده با ۵۵ گل و بهترین  تفاضل گل با مثبت ٢٧ را به نام خودشان ثبت کردند.

 

مس رفسنجان هفته آینده میزبان بادران تهران است و شاگردان ربیعی می‌توانند با پیروزی در این بازی آمار خود را ارتقا دهند و رکوردی که همین حالا هم به نام آن‌ها ثبت شده را دست نیافتنی‌تر کنند.

انتهای پیام/

منبع: yjc
وبسایت تحلیلی خبری بیلبورد چی

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان