متقاضیان خوش حساب مسکن ملی ساوه  تا پایان سال صاحب خانه می‌شوند - اخبار بیلبورد چی
شما اینجا هستید
جامعه » متقاضیان خوش حساب مسکن ملی ساوه  تا پایان سال صاحب خانه می‌شوند

صالح کربلایی حسنی در گفتگو با خبرنگار بیلبورد چی، اظهار کرد: در طرح اقدام ملی مسکن در فاز اول حدود ۲ هزار واحد در سه منطقه از شهرستان ساوه در نظر گرفته شده بود که روند ساخت این خانه‌ها با سرعت در حال انجام است.

وی افزود تکمیل آورده متقاضیان لازمه تسریع در ساخت پروژه‌ها بوده و اداره راه و شهرسازی تا آخر ساخت و تکمیل این پروژه‌ها پیگیر خواسته متقاضیان است و از هیچ کمکی برای پیشرفت کاری دریغ نخواهیم کرد.

رئیس اداره راه و شهر سازی ساوه تصریح کرد: با هماهنگی ستاد اجرایی فرمان امام قرار شد در سه پروژه فاز اول از جمله کوی مهر، شهرک فجر و علوی، تعدادی از واحدها سریع‌تر آماده و تحویل متقاضیان خوش حساب که در موعد مقرر شود.

حسنی ادامه داد: تلاش بر این است که سه پروژه مسکن ملی ساوه در کوتاه‌ترین زمان تحویل متقاضیان شود اما تحقق این امر مستلزم پرداخت به موقع واریزی از سوی متقاضیان است.

وی عنوان کرد: در طرح جدید مسکن ملی نیز حدود ۱۰ هزار ثبت نامی در شهرستان ساوه صورت گرفته که پالایش آنها در اداره راه و شهرسازی ساوه در حال انجام است و فعلاً پروژه جدیدی اعلام نشده اما حدود سه هزار و ۵۰۰ نفر واجد شرایط در ساوه وجود دارد.

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان