«مرتضوی» از روند آواربرداری در متروپل بازدید کرد - اخبار بیلبورد چی
شما اینجا هستید
جامعه » «مرتضوی» از روند آواربرداری در متروپل بازدید کرد

به گزارش خبرنگار بیلبورد چی، سید صولت مرتضوی صبح امروز (چهارشنبه) پس از ورود به استان خوزستان، با حضور در محل حادثه متروپل از روند آواربرداری از این ساختمان بازدید کرد و در جریان جزئیات اقدامات صورت گرفته در این حادثه قرار گرفت.

بخشی از ساختمان دوقلوی متروپل آبادان روز دوشنبه دوم خرداد ماه فرو ریخت و طبق آخرین گزارش آمار فوتی‌های ناشی از این حادثه به ۳۸ نفر رسید.

همچنین رئیس جمهور ١٣ خرداد بدون اطلاع قبلی و بصورت سرزده به آبادان سفر کرد و با حضور در خیابان امیرکبیر (امیری) آبادان عملیات آوار برداری را از نزدیک بررسی کرد.

بر اساس این گزارش، سید صولت مرتضوی معاون اجرایی رئیس جمهور صبح امروز (دوشنبه) به منظور برگزاری آخرین جلسه کارگروه توسعه شهرستان‌های آبادان و خرمشهر با استقبال صادق خلیلیان استاندار خوزستان وارد آبادان شد.

نخستین جلسه کارگروه توسعه شهرستان‌های آبادان و خرمشهر دوشنبه (۲۲ فروردین ۱۴۰۱) به ریاست «سیدصولت مرتضوی» معاون اجرایی رئیس‌جمهور در ساختمان کوثر نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.

رئیس جمهور ٢٧ اسفند سال گذشته در سفر پروژه‌ای به استان خوزستان دستور داد تا «طرح توسعه شهرستان‌های خرمشهر و آبادان» تدوین شود. به همین منظور آیت الله رئیسی به معاون اجرایی خود مأموریت داد تا این طرح دنبال شود و بلافاصله پس از این حکم فروردین ماه نخستین کارگروه طرح توسعه شهرستان‌های خرمشهر در تهران و دومین نشست هم در استان خوزستان برگزار شد.

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان