دشمن به دنبال ناکارآمد جلوه دادن دولت به مردم است - اخبار بیلبورد چی
شما اینجا هستید
سیاست » دشمن به دنبال ناکارآمد جلوه دادن دولت به مردم است

به گزارش خبرنگار بیلبورد چی، حجت الاسلام محمد جواد حاج علی اکبری عصر یکشنبه در گردهمایی فصل بهار ائمه جمعه استان تهران اظهار داشت: الان وقت به معنای واقعی کلمه همدلی و خیلی بالاتر از همیاری و مشکلات است، مراقب باشیم در فضای حکمرانی در سطح ملی و تدابیر نایب بر حق حضرت بقیه الله العظم، همه نیروهای حزب الله باید به انسجام داخلی فکر کنند.

وی افزود: هر اقدامی جهت فهم و انسجام مشترک باید امروز بهتر و بیشتر باشد، از ائمه جمعه هزاران برابر توقع می‌رود این خط همدلی بین نیروهای مؤمن تقویت شود و خدایی نکرده در دام دشمن نیافتیم و به خود زنی نیافتیم و دشمن به پیروزی نشود.

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گفت: گاهی خیلی از مشکلات بخاطر غفلت‌ها، دسیسه‌های دشمن، دست نشانده شدن برخی از دشمنان داخلی باعث می‌شود مشکلات بسیار زیادی به وجود بیاورد و در این خصوص وظیفه جامعه روحانیت در رأس آنها ائمه جمعه باید در جهت اتحاد همه جانبه تلاش کنند.

حاج علی اکبری عنوان داشت: دشمن با ترفندهای مختلف در جامعه تلاش می‌کند تا کشور را به ویرانی بکشاند، به خصوص در مسئله فعالیت‌های دولت با ترویج شبهات و مسائلی بر ضد دولت نظیر کم کاری، نابلدی، ناکار آمدی، عدم صلاحیت و نبود برنامه در دل مردم دلخوری درست می‌کند ولی ائمه جمعه وظیفه بصیرت افزایی دارد.

وی گفت: پایگاه‌های نمازجمعه باید پایگاه بصیرت افزایی باشند، امام جمعه باید به بهترین نوع ممکن تلاش کند تا با مدیریت منطقه حضورشان اگر مشکلی بود رسیدگی کنند تا بازیچه و بهانه دشمن نشویم.

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه بیان داشت: اگر از سوی مدیری در شهری مشکلی به وجود می‌آید، شبهه‌ای ایجاد می‌شود، ائمه جمعه وظیفه دارند در صورت نیاز در فضای دوستانه به مسئول مربوطه تذکر دهند و فضایی که شبهات در آن حاکم شده است با درایت خود آن را کنند.

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان