تسلیت امیرعبداللهیان به مناسبت درگذشت آیت‌الله ترابی دامغانی - اخبار بیلبورد چی
شما اینجا هستید
مناسبت ها » تسلیت امیرعبداللهیان به مناسبت درگذشت آیت‌الله ترابی دامغانی

به گزارش خبرگزاری بیلبورد چی، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان در پیامی درگذشت عالم فرزانه و نستوه مرحوم آیت الله آقای حاج سید محمود ترابی دامغانی را تسلیت گفت.

در متن پیام تسلیت امیرعبداللهیان آمده است: خبر درگذشت عالم فرزانه و نستوه مرحوم آیت الله آقای حاج سید محمود ترابی دامغانی موجب اندوه و تاثر شد.

این پیام می‌افزاید: آن عالم عامل، متقی و مردمی عمر پر برکت خویش را صرف خدمت به خاندان عصمت و طهارت (ع) و مردم شریف شهرستان دامغان و جامعه حوزوی و دانشگاهی کشور کرد و در مسیر انقلاب اسلامی یار و یاور صدیق برای امام راحل (ره) و رهبر معظم انقلاب بود.

در ادامه این پیام آمده است: اینجانب ضایعه فقدان آن روحانی پارسا و پدر شهید دفاع مقدس را به رهبر معظم انقلاب و مردم عزیز و جامعه حوزوی و دانشگاهی و علماء و روحانیت محترم شهرستان دامغان و بیت ارجمند و علاقمندان و ارادتمندان ایشان تسلیت می‌گویم.

امیرعبداللهیان در پایان این پیام تسلیت خود نوشت: برای عموم بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل و سلامتی و تندرستی و در ماه مبارک رمضان برای روح ملکوتی آن عالم پرهیزگار همجواری با اجداد طاهرینش و انبیاء و صلحا و فرزند شهیدش از خداوند رحمان و غفور مسالت می‌کنم.

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان