شما اینجا هستید
حوادث » سرقت یک‌میلیاردی نظافتچی منزل

به گزارش گروه حوادث بیلبورد چی، دهم خرداد‌ماه شخصی به کلانتری ۱۴۷ گلبرگ مراجعه کرد و مأموران کلانتری را در جریان سرقت منزلش قرار داد. پرونده تشکیل‌شده با دستور قضائی برای رسیدگی تخصصی به پایگاه چهارم پلیس آگاهی ارجاع شد و تیمی از کارآگاهان مسئولیت پرونده را برعهده گرفتند. شاکی توضیح داد: طلا و جواهرات همسرم را برای نگهداری در بالای قفسه‌های کتابخانه مخفی کرده بودم. چند وقت پیش به آن‌ها نیاز پیدا کردم و متوجه شدم جعبه‌ای که حاوی طلا و جواهرات بود، سرقت شده است. کارآگاهان با توجه به اظهارات شاکی به محل وقوع جرم رفتند و متوجه شدند سرقت توسط فردی آشنا انجام شده است.

شاکی دوباره برای تحقیقات به پلیس آگاهی دعوت شد. او در اظهارت جدید خود اعلام کرد، غیر از من و همسرم کسی به کتابخانه تردد ندارد و فقط زنی به نام ریحانه به‌عنوان نظافتچی ماهانه دوبار به خانه ما رفت‌وآمد دارد. نظافتچی منزل با هماهنگی‌های قضائی دستگیر شد و پس از انتقال به پلیس آگاهی به سرقت طلاجات و وجوه نقد در مجموع به ارزش یک میلیارد ریال از منزل شاکی اعتراف کرد. او گفت: وجوه نقد را خرج کردم، اما طلاجات نزد خودم است.

سرهنگ کارآگاه مسعود برجی، جانشین پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران با تأیید این خبر گفت: با توجه به اعتراف صریح متهم به جرمش و کشف اموال مسروقه پرونده به دادسرا ارسال و متهم با قرار تأمین مناسب روانه زندان شد.

منبع: شرق

وبسایت تحلیلی خبری بیلبورد چی

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان