کاهش ۱۰ درصدی تصادفات فوتی در محورهای گیلان - اخبار بیلبورد چی
شما اینجا هستید
حوادث » کاهش ۱۰ درصدی تصادفات فوتی در محورهای گیلان

به گزارش خبرنگار بیلبورد چی، سرهنگ جاور صفاری شامگاه پنج شنبه در گفتگو با بخش خبر شبکه باران با اشاره به آخرین وضعیت تردد در محورهای استان گیلان، اظهار کرد: در حال حاضر ترافیک در محورهای استان عادی و روان است.

وی با بیان اینکه ترافیک در جاده‌های مواصلاتی نیز پرحجم گزارش شده است، افزود: نیروهای پلیس راه گیلان در محورهای برون شهری استان گیلان برای تسهیل در تردد خودروها حضور دارند.

رئیس پلیس راه گیلان با اشاره به اینکه در حال حاضر شاهد موج اول سفرها از استان در حال پایان است به همین واسطه شاهد بار خروج خودروها در محورهای استان هستیم، گفت: در محور سراوان به سمت امامزاده هاشم از صبح امروز دارای بار پرحجم اما روان ترافیکی بود.

وی با بیان اینکه تراکم خودروها در محدود شهر رودبار بیشتر بود، اضافه کرد: تا به امروز ۶۴۰ هزار خودرو وارد استان گیلان شده که در مقایسه با سال گذشته شاهد افزایش ۲۴ درصدی ورود خودروها هستیم.

سرهنگ صفاری با اشاره به کاهش ۴۲ درصدی تصادفات در محورهای استان گیلان در مقایسه با سال گذشته، تصریح کرد: در زمینه حوادث فوتی نیز آمارها در مقایسه با مدت مشابه ۱۰ درصد کاهش یافته است.

وی ادامه داد: با وجود کاهش حوادث رانندگی در محورهای استان گیلان از ابتدای آغاز سفرهای نوروزی ۷۹ نفر از هموطنان در این حوادث مصدوم و چهار نفر جان باخته‌اند.

رئیس پلیس راه گیلان عدم رعایت سرعت مطمئنه و عدم توجه به جلو دو عامل مهم در بروز حوادث رانندگی در محورهای گیلان بوده است، تأکید کرد: هموطنانی که در موج دوم سفرها استان گیلان را برای سفر انتخاب می‌کنند از عجله و شتاب در حین رانندگی در محورهای برون شهری این استان جدا خودداری کنند.

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان