پـاســداران مدافعان راستین حریم اسلام و انقلاب اسلامی هستند - اخبار بیلبورد چی
شما اینجا هستید
جامعه » پـاســداران مدافعان راستین حریم اسلام و انقلاب اسلامی هستند

به گزارش خبرگزاری بیلبورد چی، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به مناسبت سوم شعبان و فرخنده میلاد حضرت امام‌حسین(ع) و روز پاسدار بیانیه‌ای صادر کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

«خلقت امام حسین علیه السلام تجلی بهترین نوع مهربانی برای تعالی و نجات بشریت است و هدیه انحصاری خداوند و نشانه‌ای بارز بر علاقمندی ذات اقدس الهی به عالم هستی و هدایت آنهاست. تاریخ زندگانی ایشان بهترین الگو برای اصلاح رفتارهای فردی, خانوادگی و اجتماعی و دایرة المعارفی کامل برای درس آموزی و الگوگیری است.

رزمایش بندگی اباعبدالله الحسین علیه السلام همه جانبه، قطب نمایی دقیق برای مسیریابی و حرکت در صراط مستقیم است. زیارت ناحیه مقدسه امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف بهترین سند معتبر و گویا برای رمزگشایی از اسرار این بندگی فرافهمی است و دین اسلام با حماسه‌ی ثارالله بیمه گردید و پاسدار و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تجلی و تداوم راه این برگزیده الهی و مدافعان راستین حریم اسلام و انقلاب اسلامی و بازوان توانمند و پرتوان نظام و کشور در مواجهه با موانع و خطرات و تهدیدات احتمالی پیش روی بوده و نشان از عمق پیوند ناگسستنی این غیور مردان عرصه مجاهدت با گفتمان عاشورا و فرهنگ شهادت است. این میلاد با برکت، روز تجلیل از رشادت‌ها، فداکاری‌ها و ایثارگری‌های پاسداران انقلاب و حافظان امنیت، اقتدار و صلابت ملی است.

ایثار و فداکاری این ولایتمداران به قدمت تاریخ انقلاب اسلامی بوده و همواره در تمامی ساحت‌ها خوش درخشیده و از کیان ایران اسلامی، اهداف و دستاوردهای گرانسنگ انقلاب، با گذشت و فداکاری، جان خود را به قربانگاه برده و به شایستگی از ارزش‌ها، امنیت ملی و آرامش مردم پاسداری نموده‌اند، به گونه‌ای که امروزه هر کوی و برزن ایران اسلامی به نام مبارک شهیدان آسمانی این نهاد مقدس، متبرک و مزین شده است.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در طول بیش از چهار دهه از حیات طیبه خود، بزرگانی همچون سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی را پرورش و به دنیا معرفی نموده که امروزه نام پر آوازه آنان به عنوان الگویی کم نظیر و ماندگار و اثربخش برای مقاومت و آزادگی در میان تمام ملت‌های آزادی خواه جهان بدل شده و راه و روش دفاع از حریم انسانیت را برای نسل‌های آینده ترسیم نموده است.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی؛ حلول ماه رحمت للعالمین، ماه خوبی و مهربانی‌ها، ماه شعبان المعظم و فرارسیدن سوم، چهارم و پنجم شعبان المعظم و روز «پاسدار»، «جانباز» و «آزاده» را گرامی داشته و این ایام را به تمام پاسداران جان بر کف جبهه‌های ایثار، جانبازان فداکار میهن اسلامی و همه آزادگان سرافراز انقلاب اسلامی تبریک و تهنیت گفته و برای این سربازان صادق ولایت از خداوند منان توفیق مضاعف را مسالت دارد.»

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان