بسیج رسانه به دنبال تحقق نهضت«جهاد تبیین»/رسانه‌ها وارد میدان شوند - اخبار بیلبورد چی
شما اینجا هستید
رسانه » بسیج رسانه به دنبال تحقق نهضت«جهاد تبیین»/رسانه‌ها وارد میدان شوند

به گزارش خبرگزاری بیلبورد چی، عباس محمدیان در جلسه هم‌اندیشی با برخی فعالان رسانه‌ای که به صورت مجازی برگزار شد، بیان داشت: مقام معظم رهبری در دیدار اخیرشان با فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی بار دیگر به مسئله مهم و تأثیرگذار رسانه اشاره کردند.

وی ادامه داد: ایشان در فرمایشات اخیرشان به صورت مکرر به مسئله رسانه تأکید دارند که نشان از اهمیت این موضوع است به ویژه اینکه امروز دشمن جنگ رسانه‌ای عظیمی را علیه ما تدارک دیده است.

رئیس سازمان بسیج رسانه افزود: دشمن با استفاده از ظرفیت‌های خود اقدام به دیکتاتوری رسانه‌ای کرده و با این ابزار به بزرگ نمایی مشکلات در جمهوری اسلامی و ضربه زدن به مردم و مفاهیم اسلامی دامن می‌زند.

محمدیان بیان داشت: نقطه‌زنی مقام معظم رهبری در این زمینه گرچه بر تهاجم گران این جنگ رسانه‌ای گران آمده اما پرداختن ریشه‌ای به مفهوم جهاد تبیین تبدیل به امری واجب و ضروری شده است.

وی گفت: در این راستا در وهله اول متولیان رسانه مسئول هستند تا در همه زمینه‌ها وارد گود شوند و وظیفه جهاد تبیین را بر دوش بکشند و سازمان بسیج رسانه هم با استفاده از ظرفیت‌های بی‌شمار رسانه‌های داخلی به ویژه نخبگان و اندیشمندان این عرصه به دنبال تحقق نهضت «جهاد تبیین» است.

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان