آمار ابتلا به کرونا در چهارمحال و بختیاری از مرز ۹۰ هزار نفرگذشت - اخبار بیلبورد چی
شما اینجا هستید
سلامت » آمار ابتلا به کرونا در چهارمحال و بختیاری از مرز ۹۰ هزار نفرگذشت

به گزارش خبرگزاری بیلبورد چی، ارسلان خالدی فر با بیان اینکه در شبانه روز گذشته ۵۲۹ نفر با علائم بالینی مشکوک به کرونا به مراکز درمانی چهارمحال و بختیاری مراجعه کردند، اظهار کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون بیش از ۲۷۴ هزار و ۱۲۹ مورد نمونه‌گیری انجام‌شده است.

وی گفت: هم‌اکنون هفت بیمار با شرایط وخیم در بخش‌های ویژه مراکز درمانی چهارمحال و بختیاری بستری هستند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد تصریح کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون ۹۰ هزار و چهار نفر در استان چهارمحال و بختیاری به این بیماری مبتلا شده‌اند.

خالدی فر تعداد بیماران بستری در بیمارستان‌های استان را ۹۱ نفر اعلام کرد و افزود: مجموع فوتی‌های ناشی از ابتلاء به بیماری کرونا در چهارمحال و بختیاری هزار و ۷۶۶ نفر است.

وی عنوان کرد: طی شبانه روز گذشته ۲۹۲ بیمار مبتلا به کرونا در چهارمحال و بختیاری شناسایی شده است که از این تعداد ۲۶ بیمار در مراکز درمانی استان بستری و تحت درمان قرار گرفته‌اند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد با بیان اینکه شهرستان شهرکرد در وضعیت قرمز ابتلاء به کرونا قرار گرفته است، عنوان کرد: «سامان»، «فارسان»، «کیار»، «بروجن»، «لردگان» و «خانمیرزا» در وضعیت نارنجی و «کوهرنگ»، «بن» و «اردل» در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند.

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان