اقتصاد و معیشت مردم اولویت اصلی است/ معارفه معاون سیاسی استاندار - اخبار بیلبورد چی
شما اینجا هستید
سیاست » اقتصاد و معیشت مردم اولویت اصلی است/ معارفه معاون سیاسی استاندار

به گزارش خبرنگار بیلبورد چی، سید محمود حسینی پور صبح پنجشنبه در جلسه معارفه معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران با اظهار اینکه به رغم توطئه‌های مختلف از تمام کشورهای منطقه از نظر امنیت درونی در اوج اقتدار قرار داریم، گفت: جمهوری اسلامی توانست اقتدار را در مرزهای خود و بسیاری از کشورهای منطقه ایجاد کند.

وی ادامه داد: اگر امروز شاهد ثبات امنیتی در کشورهای منطقه از جمله عراق، سوریه، افغانستان و غیره وجود دارد به برکت وجود انقلاب اسلامی ایران است و انقلاب اسلامی توانست حریم امنیتی متناسب با صیانت مرزهای جمهوری اسلامی ایجاد کند و خاکریزهای امنیتی به خارج از مرزها کشیده شده است.

وی با عنوان اینکه در موضوع و شاخص اقتصاد عقب ماندیم، اظهار داشت: متأسفانه نتوانستیم همسو با دیگر پیشرفت‌ها در حوزه اقتصاد رشد داشته باشیم و این درحالی که در سایر حوزه‌ها افرادی چون سردار سلیمانی‌ها وجود دارد ولی در حوزه اقتصاد از چنین افرادی محروم هستیم و نتوانستیم توسعه آن‌چنانی داشته باشیم.

استاندار مازندران توسعه اقتصادی را از جمله نقاط ضعف بیان کرد و گفت: به رغم تحریم در عرصه‌های دیگر با داشتن تفکر قاسم سلیمانی توانستیم به پیشرفت‌هایی دست یابیم و باید بتوانیم با همت انقلابی به اهداف توسعه اقتصادی دست یابیم.

حسینی پور با انتقاد از عملکرد برخی افراد در فضای مجازی و رسانه‌ای برای مسموم کردن فضا گفت: معیشت مردم اولویت اول ما است و باید در این زمینه تمرکز داشته باشیم و رشد و توسعه اقتصادی استان مدنظر قرار دارد.

وی گفت: اصحاب رسانه مهمترین شاخص توسعه منطقه هستند و از اصحاب رسانه تقاضا داریم نسبت به توانمندسازی و نقد منصفانه برای توسعه استان تلاش کنند و اجازه ندهیم کسانی فراروی توسعه استان مانع ایجاد کنند.

وی با اشاره به تعامل مطلوب بین مسئولان مختلف از جمله نمایندگان مجلس در استان اظهار داشت: همه مسئولان دغدغه آن را دارند بتوانند عقب ماندگی موجود در توسعه اقتصادی را رفع کنیم.

استاندار مازندران تاکید کرد به مردم استان قول می‌دهیم با وحدت و همدلی برای توسعه اقتصادی استان تلاش خواهیم کرد.

در این مراسم از تلاش‌های حسین حسن نژاد معاون سابق سیاسی امنیتی استانداری و علی شیرازی سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری تقدیر و روح الله سلگی به عنوان معاون جدید سیای امنیتی استانداری مازندران معرفی شد.

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان