بیمارستان ۵۴۰ تختخوابی یکی از پروژه های محوری کرمانشاه است - اخبار بیلبورد چی
شما اینجا هستید
سلامت » بیمارستان ۵۴۰ تختخوابی یکی از پروژه های محوری کرمانشاه است

به گزارش خبرنگار بیلبورد چی، منوچهر فخری معاون عمرانی استاندار کرمانشاه بعد از ظهر پنجشنبه در حاشیه بازدید از روند اجرایی و وضعیت پیشرفت کاری پروژه بیمارستان ۵۴۰ تختخوابی کرمانشاه اظهار کرد: این بیمارستان در زمینی به مساحت حدود هفت هکتار در غرب شهر کرمانشاه و محدوده غربی بلوار جانبازان (کمربندی) و با زیربنای ۵۵ هزار متر مربع که شامل ساختمان اصلی و ساختمان‌های الحاقی و جنبی است.

وی افزود: هسته مرکزی این ساختمان در ۱۲ طبقه ساخته می‌شود و بال‌های غربی و شرقی آن هر کدام شش طبقه است. کارفرمای این پروژه راه و شهرسازی است و بهره بردار آن وزارت بهداشت و درمان است.

معاون عمرانی استاندار کرمانشاه با اشاره به اینکه این بیمارستان دارای ۱۴ بخش بستری است، تصریح کرد: این مجموعه درمانی بزرگ دارای بخش‌های اورژانس، داروخانه، رادیولوژی، آنژیوگرافی، آندوسکوپی، فیزیوتراپی، آزمایشگاه، پزشکی هسته‌ای، دیالیز، اطفال، جراحی مغز و اعصاب، بخش زایمان، گوش و حلق و بینی، جراحی مردان، جراحی تخصصی زنان و زایمان، جراحی تخصصی قلب، جراحی عمومی، بخش‌های مختلف بستری و مراقبت‌های ویژه، کلینیک‌های تخصصی و … است و یکی از پروژه‌های بزرگ بیمارستانی در دست اجرای غرب کشور محسوب می‌شود.

وی تاکید کرد: تلاش می‌کنیم در سفر رئیس جمهور به کرمانشاه، بر اهمیت این پروژه برای بخش پزشکی و درمانی استان و ضرورت تسریع در روند اجرای آن تاکید کنیم و برای دریافت اعتبارات لازم برای تسریع در روند اجرای آن تلاش کنیم.

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان