عضویت بانوان کردستانی در کتابخانه های عمومی رایگان است - اخبار بیلبورد چی
شما اینجا هستید
هنر » عضویت بانوان کردستانی در کتابخانه های عمومی رایگان است

به گزارش خبرگزاری بیلبورد چی به نقل از روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کردستان، محمد مخدومی اظهار کرد: به مناسبت سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) امروز عضویت بانوان کردستانی در کتابخانه های عمومی رایگان است.

وی افزود: بانوان می‌توانند امروز یکشنبه سوم بهمن ماه با مراجعه به پورتال کتابخانه‌ها به آدرس اینترنتی www.samanpl.ir و دریافت کد آنی تخفیف در بالای صفحه، به مدت یکسال عضو کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور شوند.

مخدومی عنوان کرد: ثبت نام کنندگان پس از دریافت کد آنی عضویت رایگان تا پنجشنبه هفتم بهمن فرصت دارند با مراجعه به نزدیکترین کتابخانه های محل زندگی به صورت حضوری مراحل ثبت نام خود را تکمیل کنند.

وی افزود: استان کردستان دارای ۵۲ باب کتابخانه عمومی نهادی است و بانوان کردستانی هر کتابخانه ای را که مایل باشند می‌توانند برای عضویت انتخاب کنند.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان کردستان با اشاره به اینکه هر فردی که کارت عضویت خود را از نزدیکترین کتابخانه عمومی دریافت کند عضویتش برای کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور معتبر است، اضافه کرد: این افراد در زمان مسافرت و یا نقل مکان هم می‌توانند در صورت داشتن اعتبار کارت عضویت از خدمات امانت کتاب در کتابخانه های دیگر نیز بهره مند شوند.

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان