اکران رایگان بیش از ۲۰ فیلم جشنواره عمار در ایلام - اخبار بیلبورد چی
شما اینجا هستید
هنر » اکران رایگان بیش از ۲۰ فیلم جشنواره عمار در ایلام

به گزارش خبرگزاری بیلبورد چی، حجت‌الاسلام محمدعلی نجفی با اشاره به اکران عمومی فیلم‌های جشنواره عمار در استان که برای اولین بار در سطح شهر ایلام اجرایی شده بیان کرد: بیش از ۲۰ فیلم همزمان با اکران سراسری فیلم‌های عمار در اداره کل تبلیغات اسلامی ایلام برای عموم مردم و به صورت رایگان نمایش داده شده و تا هفته آخر دی ماه نیز این اکران‌ها ادامه خواهد داشت.

وی با گزارشی از فعالیت‌ها و برنامه ریزی‌های صورت گرفته در سه ماهه اول خدمت خود در استان ایلام افزود: از جمله این فعالیت‌ها می‌توان به ثبت نام ۲۰۰ مدرسه در جشنواره آیین سرو و اضافه شدن ۱۵ مسجد به تعداد مساجد فعال در زمینه‌های اقامه نماز و فعالیت‌های فرهنگی به تعداد قبلی در استان اشاره کرد.

حجت‌الاسلام نجفی اضافه کرد: همچنین در این مدت همایش بزرگ تقدیر از فعالان اربعین در شهرستان مهران تشکیل شده و یک پایگاه اجتماعی در مناطق حاشیه نشین شهر ایلام و ۱۰ پایگاه اجتماعی دیگر نیز در شهرستان‌های تابعه جانمایی شده است.

وی در ادامه به فعالیت‌های صورت گرفته در زمینه قرآنی اشاره کرد و یادآور شد: این فعالیت‌ها در زمینه‌های مانند برپایی چندین محفل بزرگ قرآنی در سطح شهر ایلام و شهرستان‌ها و همچنین طرح جدید و جامع قرآنی که باعث ایجاد نشاط در جامعه قرآنی استان خواهد شد انجام شده است.

حجت‌الاسلام والمسلمین نجفی ادامه داد: رصد و پایش ۱۳۰ خانه قرآنی سطح استان، ایجاد هیات اندیشه ورز قرآنی و تاسیس ۱۴ هیات قرآنی، تشکیل کمیته داوران حفظ قرآن و بروز رسانی بانک اطلاعاتی قرآنی از دیگر فعالیت‌های صورت گرفته در این مدت است.

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان