سرپرست جدید فرمانداری بندرانزلی معرفی شد - اخبار بیلبورد چی
شما اینجا هستید
سیاست » سرپرست جدید فرمانداری بندرانزلی معرفی شد

به گزارش خبرنگار بیلبورد چی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان بعد از ظهر شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان انزلی اظهار کرد: جابه جایی مسئولیت‌ها در سطح کلان مدیریت استان با تغییر دولت‌ها امری طبیعی است و دلیلی بر کوتاهی مسئولان قبلی در مسئولیت‌های خود نیست.

حسین مصطفی پور با بیان اینکه «جانبازی» تجربه کار جهادی در روستاها و مناطق محروم را در کارنامه خود دارد، افزود: فرماندار شهری مانند انزلی با ظرفیت‌های ویژه و موقعیت خاص در کشور باید در رفع مشکلات شهر و مردم تلاش مضاعف داشته باشد.

وی با تاکید بر ضرورت بهره مندی از نیروی انسانی تحصیل کرده، متخصص، آماده به کار و توانمند در انزلی به عنوان بزرگترین سرمایه این شهر ساحلی، ادامه داد: امروز مردم با مشکلات اقتصادی و معیشتی دست و پنجه نرم می‌کنند و نمایندگان عالی دولت در شهرهای استان باید تمام تمرکز و همت خود را برای کاهش مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم به کار بندند.

مصطفی پور اضافه کرد: امروز دوره همت و تلاش همه دستگاه‌های اجرایی و خدمات رسان است و مسئولان باید همچون رئیس جمهور میدانی عمل کرده و در دل مشکلات مردم به آنها خدمت کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان با بیان اینکه این استان در انجام واکسیناسیون در کشور پیشرو است، تاکید کرد: باید رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم نیز اولویت مسئولان گیلان بوده و مسئولان با شناخت اولویت‌ها به مردم خدمت کنند.

در پایان این جلسه ضمن تشکر و قدردانی از زحمات «اسماعیل میر غضنفری» فرماندار سابق شهرستان انزلی، «امیر جانبازی» به عنوان سرپرست جدید این فرمانداری منصوب و معرفی شد.

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان