راهبرد تیم مذاکره کننده خنثی کردن تحریم‌ها باشد - اخبار بیلبورد چی
شما اینجا هستید
بین الملل » راهبرد تیم مذاکره کننده خنثی کردن تحریم‌ها باشد

به گزارش خبرنگار بیلبورد چی، حجت الاسلام کاظم فتاح دماوندی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته دماوند ضمن دعوت خود و دیگر نمازگزاران به تقوای الهی ضمن تقدیر از هیئت‌های عزاداری اظهار داشت: هیأت‌ها با وحدت و یکپارچگی و شکوه خاصی عزاداری حضرت فاطمه (س) را برپا کردند، که از این عزیزان تشکر و قدردانی می‌کنم.

فتاح دماوندی با اشاره به اینکه ۱۹ دی سالروز قیام خونین مردم قم در سال ۱۳۵۶ است گفت: به شهدای آن واقعه و انقلاب اسلامی درود و تحیت می‌فرستیم، انقلاب اسلامی، حاصل مجاهدت هوشمندانه همه اقشار جامعه است که با تبعیت از ولی فقیه و با وحدت مردم حاصل شد.

امام جمعه دماوند بیان داشت: علت ایجاد انقلاب ما، اسلام‌خواهی، عدالت‌طلبی و استقلال خواهی بود؛ مردم می‌خواستند بر سرنوشت خود حاکم باشند و همه نقاط کشور باید از امکانات رفاهی، آموزشی و درمانی برخوردار باشد؛ وجود بالا شهر با امکانات و پایین شهر بی امکانات، مردم را رنج می‌دهد.

وی بیان داشت: همت دولت سیزدهم باید برای خدمت بیشتر به مناطق محروم و کم برخوردار صرف شود و مردم و رسانه‌ها باید اجرای عدالت را مطالبه کنند، مطالبه حق، مصداق امر به معروف است.

خطیب نماز جمعه دماوند عنوان داشت: از نماینده عالی دولت در شهرستان دماوند، تقاضا داریم برنامه عدالت محور دولت سیزدهم در این منطقه را تدوین و عملیاتی کند چرا که گره‌گشایی از کار مردم سرمایه اجتماعی نظام را بالا می‌برد، اعتماد سازی وظیفه اصلی مسئولان و کارگزاران است.

فتاح دماوندی اظهار داشت: تیم مذاکره کننده ایران با طولانی کردن مذاکرات فرصت دور زدن تحریم‌ها را فراهم می‌کند، راهبرد ما خنثی کردن تحریم‌ها است، اختلافات ایران و غرب، دستیابی به توافق را سخت می‌کند، ما باید خود را برای فروپاشی کامل برجام هم آماده کنیم.

وی گفت: جبهه مقاومت در منطقه خاورمیانه، در حال قدرت یافتن و نفوذ بیشتر و جبهه استکبار و استعمار تحت فشار و در حال تضعیف است و اروپایی‌ها برای تجارت با ژاپن، چین، تایوان و هند چاره‌ای جز استفاده از دریای سرخ ندارند، آنها باید نقش انصارالله را در آن منطقه لحاظ کنند، حضور آمریکا در هر کشوری، نتیجه‌ای جز غارت، چپاول، تفرقه‌افکنی و تجزیه نداشته و نخواهد داشت.

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان