دیتا سنتر بانک رفاه کارگران افتتاح شد - اخبار بیلبورد چی
شما اینجا هستید
دانش و فناوری » دیتا سنتر بانک رفاه کارگران افتتاح شد

به گزارش خبرگزای مهر به نقل از روابط عمومی بانک رفاه طی مراسمی که هم‌زمان با نهمین نشست شورای سیاست گذاری و برنامه‌ریزی تحول راهبردی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به میزبانی بانک رفاه کارگران برگزار شد، دیتا سنتر این بانک توسط عبدالملکی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افتتاح و از دو محصول جدید این بانک در حوزه خدمات الکترونیکی رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران، دیتا سنتر بانک رفاه که امروز افتتاح شد یکی از مجهزترین و پیشرفته‌ترین مراکز فناوری اطلاعات کشور محسوب می‌شود و از ظرفیت فنی ویژه ای در مقایسه با مراکز مشابه برخوردار است.

این گزارش می‌افزاید، «سامانه بتا» به عنوان بستری به منظور تأمین اعتبار بازنشستگان معزز سازمان تأمین اجتماعی و سامانه نئوبانک رفاه با نام «فرا رفاه» نیز نوع جدیدی از بانکداری مبتنی بر فناوری‌های دیجیتال و هوش مصنوعی، محصولات جدید

بانک رفاه کارگران هستند که در کنار افتتاح دیتاسنتر بانک مورد رونمایی قرار گرفتند و بهره‌برداری از آنها رسماً آغاز شد.

لازم به ذکر است، «سامانه بتا» به عنوان یکی از محصولات جدید بانک رفاه کارگران محیط و بستری است که از طریق این بانک در راستای ارائه و تعریف طرح‌های مختلف تسهیلاتی و حمایتی فراهم شده است.

گفتنی است، سامانه نئوبانک رفاه با نام ” فرا رفاه ” نیز نوعی بانک دیجیتال است که به ارائه خدمات غیر حضوری به مشتریان می‌پردازد.

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان