استقبال از شهدای گمنام در آذربایجان غربی باشکوه برگزار شود - اخبار بیلبورد چی
شما اینجا هستید
تاریخ » استقبال از شهدای گمنام در آذربایجان غربی باشکوه برگزار شود

به گزارش خبرنگار بیلبورد چی، رضا ابراهیمی سه‌شنبه شب در جلسه هماهنگی تشییع پیکر پاک شهدای گمنام در آذربایجان‌غربی، اظهار کرد: شهرداری ارومیه ۱۰ دستگاه اتوبوس را آماده کند تا مردم را به محل تدفین شهدای گمنام منتقل کند.

وی ادامه داد: صدا و سیما نسبت به پخش مراسم شبی با شهدا اهتمام داشته باشد و دستگاه‌های مربوطه نیز نسبت به فضاسازی شهری اقدام کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان‌غربی گفت: دستگاه‌های مرتبط نظم و اجرای مراسم را به صورت دقیق رصد و کنترل کنند تا مشکلی در این زمینه وجود نداشته باشد.

ابراهیمی بیان کرد: باید شهرداری، نیروی انتظامی و تمام دستگاه‌های اجرایی مرتبط به وظایف خود به درستی عمل کنند.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آذربایجان‌غربی نیز گفت: همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) پیکر چهار شهید گمنام فردا چهارشنبه با استقبال مردمی وارد این استان شده و تشییع و تدفین می‌شوند.

جلیل وحیدی اظهار کرد: پیکر مطهر این شهدای گمنام دوران دفاع مقدس فردا، از طریق فرودگاه شهید باکری ارومیه با استقبال مسؤولان و مردم وارد آذربایجان‌غربی می‌شود.

وی افزود: مراسم تشییع مردمی پیکر این شهدا روز پنجشنبه همزمان با سالروز شهادت حضرت زهرا (س) در ارومیه برگزار می‌شود و پس از آن برای تدفین به محل‌های تعیین شده ستاد نیروی انتظامی، لشکر ۳ حمزه سیدالشهدا، دانشگاه فرهنگیان و شهرستان نقده یادمان شهید بروجردی انتقال می‌یابند.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آذربایجان‌غربی گفت: این شهدای تازه تفحص شده ۲۲، ۲۳ و ۲ شهید ۲۵ ساله هستند که در عملیات‌های کربلای هشت، رمضان و تک دشمن در مناطق شرق بصره و شلمچه به شهادت رسیده‌اند.

مراسم تشییع شهدای گمنام روز پنجشنبه در میدان انقلاب ارومیه برگزار می‌شود.

چهار شهید تازه تفحص شده در منطقه شلمچه شناسایی شدند و متعلق به آذربایجان‌غربی می‌باشند.

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان