ابلاغ اعتبار ۳۰۰ میلیارد تومانی برای حوزه کشاورزی لرستان - اخبار بیلبورد چی
شما اینجا هستید
متفرقه » ابلاغ اعتبار ۳۰۰ میلیارد تومانی برای حوزه کشاورزی لرستان

به گزارش خبرگزاری بیلبورد چی، اسفندیار حسنی مقدم در سخنانی گفت: از رسالت‌های همه ما رفع چالش‌ها، مشکلات و خدمت رسانی به مردم است و همه ما طبق این رویکرد باید در راستای حل مشکلات سرمایه گذاران در زیر بخش‌های مختلف کشاورزی تلاش کنیم.

وی با بیان اینکه همه ما تابع قانون هستیم اما برخی از مشکلات ارتباطی به قانون ندارد گفت: همه ما باید در چارچوب قانون و ضوابط عمل کنیم اما این امر نباید بهانه‌ای برای ایجاد موانع کار سرمایه گذار باشد و با تفسیر قانون و پیچیدگی نظام اداری سرمایه گذار را با مشکل مواجه و در نهایت کم انگیزه کنیم، بلکه همه تلاش ما مدیران و کارشناسان باید در راستای ترغیب و تشویق سرمایه گذار باشد و تا جایی که می‌توانیم مشکلات آنها را حل کنیم.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان افزود: طرح‌های بزرگ و زیربنایی در اولویت کاری قرار دارند، چرا که در روند ایجاد اشتغال پایدار و همچنین در بهبود اقتصاد استان اثرگذار هستند.

حسنی مقدم تصریح کرد: ما با محدودیت اعتبارات و منابع مواجه هستیم و این منابع محدود نباید در طرح‌های کم بازده هزینه شود، بلکه باید این اعتبارات را برای اجرای طرح‌های استراتژی که در روند اشتغال و تولید پایدار مطلوب و اثرگذار هستند هزینه کنیم.

وی افزود: با توجه به اولویت‌های وزارت جهاد کشاورزی احداث گلخانه‌ها، سردخانه، طرح‌های نیمه تمام در بخش‌های دام و طیور و سپس سایر طرح‌های متفرقه در اولویت‌های اعتباری استان قرار دارند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: بر اساس ابلاغ اعتباری سهم استان لرستان از اعتبارات وزارت کشور حدود ۳.۹ دهم درصد است و این رقم به استان نیز ابلاغ شده که این میزان به مبلغ ۳۰۰ میلیارد تومان بر اساس شاخص‌های مالی، تولید ناخالص، بین شهرستان‌ها توزیع تا در راستای شیوه نامه‌های ابلاغی در سامانه «سیتا» طی فرایند گردش کار تعیین شود و به دبیرخانه و بانک‌های عامل ارسال شود.

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان