جشنواره دانشجویی ابن سینا دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار میشود - اخبار بیلبورد چی
شما اینجا هستید
مدرسه ، حوزه و دانشگاه » جشنواره دانشجویی ابن سینا دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار میشود

به گزارش خبرنگار بیلبورد چی، هفتمین جشنواره دانشجویی ابن سینا به منظور شناسایی، حمایت و تشویق فعالیت های ارزشمند دانشجویان ایرانی و بین الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران در بخش های مختلف آموزشی، ورزشی، فرهنگی و … برگزار می شود.

دانشجویان تمامی مقاطع تحصیلی (کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری عمومی، دکتری تخصصی، دستیاری و فلوشیپ) می‌توانند با توجه به اهداف و محورهای جشنواره در آن شرکت کنند.

هدف جشنواره دانشجویی ابن سینا، شناسایی، معرفی و تقدیر از استعدادها و فعالیت های برتر دانشجویی در حیطه های مختلف، جلب توجه دانشجویان به فعالیت های خودانگیخته، سخت کوشی و چندبعدی بودن، جلب توجه و حمایت اعضای هیئت علمی به فعالیت های متنوع آنان و ایجاد روحیه رقابت سازنده بین دانشجویان، اساتید ایشان و دانشکده ها، از دیگر اهداف این جشنواره است.

بر اساس اعلام دبیرخانه هفتمین جشنواره دانشجویی ابن سینا، دانشجویان تا ۱۵ دیماه ۱۴۰۰ فرصت دارند با مراجعه به وبسایت http://avicennastu.tums.ac.ir در جشنواره ثبت نام و مدارک خود را ارسال کنند و فرآیند داوری نیز طبق جدول برنامه ریزی شده در بهمن ماه پایان می یابد.

بخش های این دوره از جشنواره شامل آموزشی، پژوهشی، فرهنگی (قرآن و عترت، نماز، هنری و ادبی)، ورزشی، اجتماعی (فعالیت های داوطلبانه و عام المنفعه، فعال حوزه فرهنگی اجتماعی، تعهد حرفه ای)، بین الملل (دانشجویان خارجی) و دانشجوی نمونه و جامع است.

مراسم اختتامیه و معرفی برگزیدگان هفتمین جشنواره دانشجویی ابن سینا در نیمه اول اسفندماه ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان