۳۰ آذر آخرین مهلت اعتبار وکالت نامه‌های منقضی شده خواهد بود - اخبار بیلبورد چی
شما اینجا هستید
متفرقه » ۳۰ آذر آخرین مهلت اعتبار وکالت نامه‌های منقضی شده خواهد بود

به گزارش خبرنگار بیلبورد چی، سرهنگ غلامرضا صدفی شامگاه یکشنبه در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به شیوع بیماری کرونا در شهرهای دارای وضعیت قرمز، برابر تدبیر ستاد ملی کرونا گفت: ارائه خدمت از سوی پلیس به شهروندان در این شهرها امکان پذیر نبوده و منجر به تعطیلی آنها شد و این امر باعث انباشته شدن تعدادی از درخواست‌های مردم برای نقل و انتقال خودرو شد.

وی افزود: برابر پیگیری‌های به عمل آمده توسط پلیس راهور ناجا از ستاد ملی مقابله با کرونا موفق شد مجوز بازگشایی مراکز شماره گذاری با رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی و استفاده از توان ۵۰ درصدی کارکنان را اخذ و عملاً از تاریخ نهم مرداد سال جاری فعالیت خود را آغاز کنند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان قم ادامه داد: خوشبختانه از اواسط مهر ماه سال جاری تقریباً فعالیت در مراکز شماره گذاری در کل کشور به حالت عادی برگشته و در برخی استان‌ها به روز شده است.

وی تاکید کرد: تمام کسانی که دارای وکالت نامه بوده لیکن به دلیل محدودیت‌های کرونایی تاریخ اعتبار آنها منقضی و موفق به مراجعه به مراکز شماره گذاری و انتقال سند مالکیت نشده‌اند فقط تا سی ام آذر ماه سال جاری فرصت دارند و بعد از این تاریخ وکالت نامه‌های آنها از درجه اعتبار ساقط و هیچ‌گونه خدماتی به آنها ارائه نخواهد شد.

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان