بازگشایی تالار مرکزی رشت تا قبل از دهه فجر - اخبار بیلبورد چی
شما اینجا هستید
متفرقه » بازگشایی تالار مرکزی رشت تا قبل از دهه فجر

به گزارش خبرنگار بیلبورد چی، سیف الله مسرور شامگاه پنج شنبه در گفتگو با بخش خبر شبکه باران با اشاره به مشکلات تالار مرکزی رشت و برگزاری جلسه‌ای با طرفین درگیر، اظهار کرد: مقرر شد اقدامات لازم برای رفع این مشکل از سوی دستگاه‌های مربوطه یعنی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان و شهرداری رشت انجام شود.

وی با بیان اینکه در نخستین گام در راستای اخذ پروانه و پایان کار باید اقدامات لازم انجام شود، ادامه داد: به دلیل عدم تکمیل زیر ساخت‌ها واگذاری به بخش خصوصی امکان پذیر نیست قرار شد با مجوز وزیر ارشاد این تالار به مدت دو سال توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان اداره شود.

مدیر کل بازرسی گیلان در ادامه با اشاره به حق و حقوق شهرداری از نظر انتفاع و استفاده از این محیط فرهنگی، گفت: در این زمینه نیز توافقات لازم بین دو مجموعه انجام شد.

وی همچنین به موضوع زمان بهره برداری از تالار مرکزی رشت نیز اشاره کرد و افزود: تا قبل از دهه مبارک فجر این تالار به بهره برداری واقعی برسد.

مسرور تأکید کرد: در صورت عدم تحقق این موضوع با توجه به تکلیفی که این سازمان دارد رأسا تکلیف بزرگترین تالار مرکزی شمال کشور را روشن می‌شود.

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان