قرآن منبع عظیم تفکر و دستیابی به سعادت است - اخبار بیلبورد چی
شما اینجا هستید
دین و اندیشه » قرآن منبع عظیم تفکر و دستیابی به سعادت است

به گزارش خبرگزاری بیلبورد چی، حجت الاسلام والمسلمین کریم رجبی در آغاز همایش تجلیل از حافظان قرآن کریم که در سالن همایش مؤسسه بذر و نهال جهاد کشاورزی استان البرز برگزار شد گفت: قرآن کتاب هدایت است و هر کس در این راه قدم بردارد بدون شک رستگار خواهد شد.

وی با اشاره به سخنان امام علی «ع» در فراز پایانی خطبه ۱۹۸ که می‌فرمایند «همه در بهره مندی از قرآن سهم دارند»، افزود: هر کسی به سهم خود می‌تواند از چشمه نورانی قرآن کریم بهره مند شود.

رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی البرز بیان کرد: خدا را شاکریم که در مجموعه نیروی انتظامی استان البرز و خانواده این عزیزان شاهد حضور حافظان برتر قرآن کریم هستیم و این موهبتی است که خداوند متعال به ما هدیه داده است.

رجبی با قدردانی ویژه از حضور رئیس عقیدتی سیاسی ناجا در همایش افزود: امیدواریم توفیق نصیب ما بشود و در سال آینده هم با عنایت پروردگار متعال شاهد حضور گرم شما در مراسم باشیم.

وی با اشاره به اینکه گفتمان پلیس در تراز انقلاب اسلامی از سوی عقیدتی سیاسی ناجا با هدف تجلی فرامین فرمانده معظم کل قوا «مدظله العالی» شکل گرفته است گفت: یکی از ثمره‌های این گفتمان، برخورد حکیمانه پلیس با مردم است.

رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی البرز متذکر شد: بشر مدرن، امروز بیش از گذشته تشنه آموزه‌های کتاب الهی قرآن است و امیدواریم همه ما بتوانیم قدم در مسیر تعالی و رهنمون‌های قرآن مجید بگذاریم چرا که این راه، راه رسیدن به سعادت است.

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان