یک زن به فهرست نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری لیبی راه یافت - اخبار بیلبورد چی
شما اینجا هستید
بین الملل » یک زن به فهرست نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری لیبی راه یافت

به گزارش خبرگزاری بیلبورد چی به نقل از روسیه الیوم، در آخرین ساعات زمان ثبت نام نامزدها در برای انتخابات ریاست جمهوری لیبی، زنی بنام «لیلی بن خلیفه» با ثبت نام در میان نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری لیبی قرار گرفت.

لیلی بن خلیفه رئیس حزب حرکت ملی لیبی است و با شعار حرکت نو در لیبی ثبت نام خود در انتخابات را به سرانجام رساند.

پیش از این نیز، منابع خبری کاندیداتوری «سیف الاسلام قذافی» پسر معمر قذافی دیکتاتور سابق این کشور را در انتخابات ریاست جمهوری تأیید کرده بودند. خبرنگار روسیاالیوم در لیبی در این باره گزارش داد: سیف الاسلام قذافی فرزند معمر قذافی کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری لیبی را که قرار است دسامبر آینده برگزار شود، رسماً اعلام کرد.

پیشتر پایگاه «اخبار لیبیا» به نقل از خبرگزاری «نووا» ایتالیا نوشته بود که سیف الاسلام قذافی به زودی یک کنفرانس مطبوعاتی درباره انتخابات برگزار خواهد کرد و پیش بینی می‌شود که این کنفرانس در یکی از کشورهای همسایه لیبی برگزار شود و وی در آن حمایت خود از یکی از کاندیداهای انتخابات را اعلام کند.

یک مقام مسئول در کمیسیون عالی انتخابات لیبی نیز در گفتگو با رویترز، ثبت نام قذافی به عنوان نامزد انتخابات ریاست جممهوری آتی این کشور را تأیید کرد.

کمیساریای عالی انتخابات لیبی در هفتم نوامبر جاری ثبت نام نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری و پارلمانی این کشور را آغاز کرده است

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان