شما اینجا هستید
متفرقه » خیریه های فارس دغدغه رفع مشکلات مردم دارند

به گزارش خبرگزاری بیلبورد چی، دکتر محمد هادی ایمانیه در جلسه سازمان‌های مردم نهاد استان با بیان اینکه مدیریت ارشد استان خود را موظف می‌داند که برای کم‌کردن دردهای مردم با سازمان‌های مردم نهاد همکاری داشته باشد، اظهار داشت: همه مشکلات مورد نظر سمن‌ها باید با اولویت بندی و دستگاه‌های مسئول مشخص شده و برای پیگیری در اختیار استانداری فارس قرار گیرد.

نماینده عالی دولت در استان فارس با تاکید بر اینکه همه دستگاه‌های مسئول در استان باید به وظایف خود در قبال خیریه‌ها عمل کنند، افزود: برای رفع مشکلات باید دستگاه‌های ملی هم به خدمت خیریه‌ها در بیایند و کمک‌های لازم را برای رفع مشکلات مردم داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه تأسیس مرکز جامع بیماری‌های متابولیک یکی از نیازهای استان فارس برای ارائه خدمات مطلوب و متمرکز به بیماران است، ادامه داد: برای تأسیس این مرکز نیاز به یک قطعه زمین مناسب است که استانداری اقدام خواهد کرد و هزینه ساخت آن‌را نیز با نگاه نیک اندیشانه خیرین تأمین خواهیم کرد.

استاندار فارس تصریح کرد: هیچ دستگاهی نباید در مسیر خدمت رسانی خیرین اخلال ایجاد کند و اگر مواردی از عدم همکاری وجود داشته باشد حتماً باید اصلاح شود.

گفتنی است در این جلسه نمایندگان برخی سمن‌ها و خیریه‌های استان فارس به بیان دغدغه‌ها و راهکارهای مدنظر خود پرداختند.

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان