کشف ۷۶۴ کیلوموادمخدر در سیستان و بلوچستان/۵ سوداگر مرگ دستگیر شدند - اخبار بیلبورد چی
شما اینجا هستید
حوادث » کشف ۷۶۴ کیلوموادمخدر در سیستان و بلوچستان/۵ سوداگر مرگ دستگیر شدند

به گزارش خبرگزاری بیلبورد چی به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار احمد طاهری اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان‌های خاش و سیب و سوران با پشتیبانی فنی و اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، اعضای یک باند مسلح و سازمان یافته قاچاق مواد افیونی را که قصد انتقال محموله بزرگ مواد مخدر از شهرستان سیب و سوران به شهرستان خاش و سپس انتقال آن به مرکز کشور را داشتند، شناسایی کردند.

وی افزود: در این رابطه عصر روز گذشته تکاوران پلیس در قالب چند تیم عملیاتی با رصد مناطق صعب‌العبور بین دو شهرستان، اعضای این باند مسلح را که با سه دستگاه پژو ۴۰۵ و یک دستگاه وانت نیسان در حال جابه جایی محموله مواد مخدر در محور سیب و سوران- خاش بودند، روئیت کرده و به آنها دستور ایست دادند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: سوداگران مرگ که خود را در محاصره مأموران انتظامی دیدند بدون توجه به ایست پلیس، با تیراندازی به سمت مأموران به سرعت از محل متواری شدند.

وی بیان کرد: جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر در این عملیات مقتدرانه با عکس‌العملی سریع و با آتش پرحجم خود خودروهای قاچاقچیان را متوقف و ضمن دستگیری پنج سوداگر مرگ، در بازرسی از خودروهای توقیفی از آنها، مقدار ۷۶۴ کیلو و ۹۶۰ گرم انواع مواد افیونی شامل ۵۹۴ کیلو و ۱۶۰ تریاک و ۱۷۰ کیلو و ۸۰۰ گرم حشیش کشف کردند.

سردار طاهری با اشاره به اینکه در این عملیات یک قبضه سلاح کلاش به همراه ۲۳ تیر جنگی از قاچاقچیان کشف شد، خاطرنشان کرد: متهمان دستگیر شده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان