پروازهای فرودگاه بیرجند افزایش یافت/ رایزنی برای پروازهای عتبات - اخبار بیلبورد چی
شما اینجا هستید
سیر و سفر » پروازهای فرودگاه بیرجند افزایش یافت/ رایزنی برای پروازهای عتبات

عظیم طهماسبی در گفت و گو با خبرنگار بیلبورد چی اظهار کرد: پیرو پیگیری و رایزنی‌های استاندار و اداره کل فرودگاه‌ها، جلسه‌ای با حضور استاندار و مدیر عامل یکی از شرکت‌هایی هواپیمایی (شرکت پارس ایر) در محل هواپیمایی یاد شده برگزار شد.

مدیرکل فرودگاه‌های خراسان‌جنوبی ادامه داد: طی این دیدار بر اساس درخواست و پیشنهاد این اداره کل با توجه به اینکه روزهای شنبه و دوشنبه در برنامه زمستانی فرودگاه بیرجند تنها یک پرواز برنامه ریزی شده بود، مقرر شد یک پرواز دیگر در مسیر تهران-بیرجند-تهران افزوده شود.

طهماسبی بیان‌کرد: پروازهای یاد شده روزهای شنبه و دوشنبه هر هفته در مسیر تهران – بیرجند – تهران تا پایان برنامه زمستانی توسط هواپیمایی پارس ایر برقرار خواهد بود.
وی افزود: طی هماهنگی که صورت گرفته پرواز روزهای دوشنبه از ۲۴ آبان ماه و پرواز روزهای شنبه از اوایل آذرماه آغاز خواهد گردید و مقرر شد همانند دیگر پروازهای این شرکت هواپیمایی در طول هفته این دو پرواز نیز ابتدای صبح برنامه ریزی شود.

مدیر کل فرودگاه‌های خراسان جنوبی در خصوص پروازهای عتبات گفت: با توجه به تعداد کم مسافرین متقاضی سفر هوایی به عتبات و ناوگان مناسب هواپیمایی پارس ایر جهت برقراری پروازهای یاد شده نیز مذاکراتی صورت پذیرفت که بخشی از روند کار را این اداره کل به عهده گرفت که امیدواریم به زودی میزبان پروازهای عتبات از فرودگاه بین المللی شهید کاوه بیرجند باشیم.

طهاسبی گفت: با افزوده شدن این دو پرواز در حال حاضر تعداد پروازهای فرودگاه بیرجند ۲۸ پرواز در طول هفته می‌باشد که تعداد ۲ پرواز در مسیر مشهد – بیرجند – مشهد و مابقی در مسیر تهران – بیرجند – تهران می‌باشد.

وی افزود: تلاش‌ها جهت افزایش پروازها خصوصاً پروازهای مسیر مشهد-بیرجند-مشهد که بیشترین تقاضا را دارد همچنان ادامه دارد.

مدیر کل فرودگاه‌های استان خراسان جنوبی یادآور شد: در صورت استقبال مسافرین از پروازها حتماً شاهد تداوم پروازها در روزهای ذکر شده و دیگر روزها خواهیم بود.

گفتنی است پروازهای بیرجند به مشهد نیز چندی پیش از مجموعه برنامه زمستانی فرودگاه بیرجند حذف شده بود که با مطالبه گری رسانه‌ها و پیگیری مسئولان یک خط پروازی بیرجند به مشهد به برنامه زمستانی برگشت.

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان