پیروزی مدعیان لرستان، سنندج و اندیمشک در لیگ کشتی فرنگی - اخبار بیلبورد چی
شما اینجا هستید
ورزش » پیروزی مدعیان لرستان، سنندج و اندیمشک در لیگ کشتی فرنگی

به گزارش خبرگزاری بیلبورد چی، ادامه دور رفت رقابتهای لیگ برتر کشتی فرنگی از صبح امروز سه دیدار در در گروه «د» در ورزشگاه شش هزار نفری ۲۲ گولان شهر سنندج برگزار شد. در این رقابت‌ها تیم‌های آریوبرزن بهبهان، زاگرس سنندج، امیدهای لرستان و سعید اندیمشک به میدان رفتند که نتایج این رقابت ها به شرح زیر است:

زاگرس سنندج ۷- آریوبرزن بهبهان ۳
امیدهای لرستان، برنده ۵ – سعید اندیمشک ۵ (امتیاز مثبت ۲۳ به ۱۹ به سود لرستان)
سعید اندیمشک ۶- آریو برزن بهبهان ۴

نتایج انفرادی مسابقات برگزار شده به شرح زیر است:

آریوبرزن بهبهان ۳- زاگرس سنندج ۷
۵۵ کیلوگرم: حسین بیژنی ۵- مهدی احدی ۸
۶۰ کیلوگرم: احمدرضا محسن نژاد صفر- یاسین بهرامی پور، برنده ۹
۶۳ کیلوگرم: محمدمهدی کشتکار ۴- وحید عباسی، برنده ۳ (ضربه فنی)
۶۷ کیلوگرم: بهنام مرادی ۹ (مصدوم شد) – علیرضا کارگر، برنده ۶
۷۲ کیلوگرم: سجاد بنادری، برنده ۱۵- سوران محمدی ۱۰
۷۷ کیلوگرم: رضا عادلی نژاد، برنده ۵- مسلم امیدی صفر
۸۲ کیلوگرم: علیرضا مرادی صفر- سامان عزیزی، برنده ۸
۸۷ کیلوگرم: مهران بروشان فر ۱- مسلم مرادی، برنده ۷
۹۷ کیلوگرم: حمیدرضا شیرولی پور ۱- میلاد سلیمی زند، برنده ۵
۱۳۰ کیلوگرم: سید محمد موسوی، برنده ۵- سمکو قربانی ۴

امیدهای لرستان، برنده ۵ – سعید اندیمشک ۵ (امتیاز مثبت ۲۳ به ۱۹ به سود لرستان)

۵۵ کیلوگرم: محمد دانیالی ۳- بهزاد شیرمرد، برنده ۱۳
۶۰ کیلوگرم: امیررضا ده بزرگی ۱- عارف محمدی، برنده ۳
۶۳ کیلوگرم: محمد محرابی، برنده ۹- فرزاد غیبی صفر
۶۷ کیلوگرم: کرامت عبدولی صفر- دانیال سهرابی، برنده ۹
۷۲ کیلوگرم: حسین محمودی، برنده ۲- بهنام عبدولی صفر (مصدوم شد)
۷۷ کیلوگرم: برومند اصلان ۴- حسین نصصیری، برنده ۵
۸۲ کیلوگرم: سامان نجم سهیلی، برنده ۷- سید احسان موسوی ۵
۸۷ کیلوگرم: علی شریفی صفر- سعید کریمی زاده، برنده ۲
۹۷ کیلوگرم: داود فلاحی، برنده ۲- وحید زیدوند ۱
۱۳۰ کیلوگرم: مهدی زودآشنا صفر، برنده – سهیل کهنسال ۱ (مصدوم شد)

آریو برزن بهبهان ۴- سعید اندیمشک ۶
۵۵ کیلوگرم: علیرضا قناعتی، برنده ۳- بهزاد شیرمرد ۳
۶۰ کیلوگرم: احمدرضا محسن نژاد ۶- عارف محمدی، برنده ۱۴
۶۳ کیلوگرم: محمدمهدی کشتکار، برنده ۹- فرزاد غیبی صفر
۶۷ کیلوگرم: بهنام مرادی صفر- رضا جمال مشی، برنده (مرادی حاضر نشد)
۷۲ کلیوگرم: سیدعارف خردمند صفر- رضا ساکی، برنده ۹ (ضربه فنی)
۷۷ کیلوگرم: امیرحسین حسینی، برنده ۸- احمد خرسانی پور ۷
۸۲ کیلوگرم: علی حمید صفر- سید احسان موسوی، برنده ۶
۸۷ کیلوگرم: مهران بروشان فر (حاضر نشد) – سجاد سبکتکین، برنده
۹۷ کیلوگرم: حمیدرضا خلفی اصل صفر- وحید زیدوند، برنده ۹
۱۳۰ کیلوگرم: مسعود برزگر، برنده ۹- اشکان عبدولی صفر





اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان