ساخت ۱۰۰۰ واحد مسکونی برای ایتام در استان مرکزی - اخبار بیلبورد چی
شما اینجا هستید
اقتصاد و بازار » ساخت ۱۰۰۰ واحد مسکونی برای ایتام در استان مرکزی

به گزارش خبرنگار بیلبورد چی، سید مرتضی بختیاری عصر چهارشنبه در آئین تحویل یک واحد مسکونی به خانواده‌های ایتام در خمین، با بیان اینکه واحدهای مسکونی هدفگذاری شده برای مددجویان در قالب قانون جهش مسکن ساخته می‌شوند، اظهار کرد: ۱۰ هزار واحد مسکونی با همکاری بنیاد مستضعفان در کشور در حال ساخت است که سه هزار و ۵۰۰ واحد آن وارد مرحله اجرا شده است.

وی ادامه داد: ۴۰ هزار واحد مسکونی دیگر نیز با همکاری سپاه پاسداران، ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و بنیاد مسکن ساخته می‌شود.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور تصریح کرد: پیش‌بینی شده که این واحدهای مسکونی در بازه زمانی ۲ سال تکمیل شوند و تا پایان امسال ۲۵ هزار واحد تحویل خانواده‌های نیازمند کشور شود.

بختیاری با اشاره به ساخت یک‌هزار واحد مسکونی برای ایتام در استان مرکزی، عنوان کرد: ۲۰۱ واحد مسکونی تاکنون تکمیل شده است و هزینه صرف شده برای تکمیل این واحدهای مسکونی ۳۷۰ میلیارد ریال است.

وی اظهار کرد: پیش‌بینی می‌شود ۴۸۷ واحد مسکونی تا پایان امسال تحویل خانواده‌های ایتام استان مرکزی شود و تا نیمه نخست سال آتی یک‌هزار واحد دیگر آماده تحویل به مددجویان واجد شرایط باشد.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور در پایان بیان کرد: استان مرکزی رتبه برتر در طرح ایران مهربان را کسب کرده است و ۴۲ هزار حامی ایتام استان را حمایت می‌کنند.

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان