رخداد مجازی خیریه برای سالگرد «۲۴»/ کیفر ساترلند بازمی‌گردد - اخبار بیلبورد چی
شما اینجا هستید
بین الملل » رخداد مجازی خیریه برای سالگرد «۲۴»/ کیفر ساترلند بازمی‌گردد

به گزارش خبرگزاری بیلبورد چی به نقل از ددلاین، به مناسبت سالگرد سریال اکشن محبوب «۲۴» که روز ششم نوامبر (شنبه) ۲۰ ساله می‌شود، کیفر ساترلند ستاره و تهیه‌کننده اجرایی این سریال برنده جایزه امی در کنار بیشتر بازیگران و دست اندرکاران اصلی به صورت مجازی گرد هم می‌آیند.

آن‌ها قصد دارند برای نخستین بار یک گردهمایی مجازی مخصوص هواداران راه بیندازند که شامل چند پنل مختلف می‌شود و هدفش جمع‌آوری سرمایه برای خیریه است. در کنار ساترلند، دیگر بازیگران اصلی سریال از جمله مری لین رایسکاوب، لزلی هوپ، الیشا کاتبرت، سارا کلارک، اریک بالفور، زندر برکلی و آنی ورشینگ هم در این مراسم حضور خواهند داشت.

آن‌ها در این رخداد مجازی در قالب صفحه‌های منقطع به سبک خود سریال کنار هم ظاهر خواهند شد تا درباره تجربه‌ها و داستان‌های خود در این سریال درام اکشن طولانی صحبت کنند.

ساترلند در بیانیه‌ای گفت: هواداران «۲۴» بهترین‌هایی بودند که تا به حال تجربه کرده‌ام. به شدت مشتاق صحبت کردن با تمام شما هستم.

رابرت کاکرن و جوئل سورناو خالقان و تهیه‌کنندگان اجرایی اصلی سریال و همچنین مجموعه‌ای از دیگر سازندگان آن به بازیگران ملحق می‌شوند.

هواداران برای شرکت در این رخداد باید ۲۴ دلار پرداخت کنند که بخشی از این پول به خیریه «عملیات لبخند» اهدا می‌شود. هدف این خیریه ارایه مراقبت‌های کامل به کودکانی است که از وضعیت لب‌شکری یا لب شکافته رنج می‌برند.

این گردهمایی مجازی، پایانی بر یک کمپین آنلاین با هشتگ «۲۰ سال ۲۴» است که در قالب یک گروه مباحثه مجازی کار خود را آغاز کرد اما در نهایت منجر به راه‌اندازی یک پادکست شد که در آن بیش از ۴۰ مهمان از ۹ فصل این سریال حضور پیدا کردند.

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان