تعداد جان باختگان کرونا در کردستان از ۱۸۰۰ نفر عبور کرد - اخبار بیلبورد چی
شما اینجا هستید
سلامت » تعداد جان باختگان کرونا در کردستان از ۱۸۰۰ نفر عبور کرد

فرزین رضاعی در گفت و گو با خبرنگار بیلبورد چی اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته ٣٢٨ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در استان شناسایی شدند.

وی افزود: در حال حاضر ۶۴۶ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری هستند که شهرستان سنندج با ۳۶۲ نفر بیش از نیمی از بستری شدگان را دارد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان با ابراز نگرانی نسبت به کم توجهی شهروندان کردستانی در خصوص کم توجهی به پروتکل‌های بهداشتی دوران کرونایی اظهار داشت: هم اکنون ٨۴ بیمار مبتلا به کرونا در بخش مراقبت‌های ویژه (آی سی یو) در مراکز درمانی استان بستری هستند.

دکتر رضاعی از مرگ چهار بیمار کرونایی در ۲۴ ساعت گذشته در استان خبر داد و گفت: آمار فوت شدگان بر اثر بیماری کرونا در کردستان از ابتدا تاکنون به هزار و ۸۰۵ نفر رسیده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان خطاب به شهروندان اظهار کرد: همچنان روند فاصله‌گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک، شست‌وشوی مرتب دست‌ها با آب و صابون، اجرای اصول بهداشتی و قرنطینگی را تا قطع زنجیره این ویروس مهلک رعایت کنید در غیر این صورت افزایش تعداد زیاد مبتلایان و مرگ بر اثر کرونا در استان را شاهد خواهیم بود.

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان