افکار و اندیشه های ناب علامه ذوالفنون در جامعه ترویج یابد - اخبار بیلبورد چی
شما اینجا هستید
دین و اندیشه » افکار و اندیشه های ناب علامه ذوالفنون در جامعه ترویج یابد

به گزارش خبرنگار بیلبورد چی، حجت الاسلام ناصر شکریان امیری پیش ازظهر یکشنبه در نشست هم اندیشی طرح تحول اجتماعی مازندران در جوار مزار علامه ذوالفنون گفت: علامه حسن زاده آملی (ره) مدافع حقیقی نظام اسلامی و امامین انقلاب بود و باید در زمینه نشر افکار و اندیشه‌های ناب علامه حسن زاده آملی (ره) در بین اقشار جامعه و بویژه روحانیت تلاش کرد.

وی با اشاره به اهمیت ترویج نشر و افکار اندیشه‌های ناب علامه حسن زاده آملی (ره)، اظهار داشت: علامه حسن زاده در طول عمر حیات بابرکتشان همواره مدافع حقیقی نظام مقدس جمهوری اسلامی و امامین انقلاب بود.

وی در این نشست هم اندیشی با اشاره به ویژگی‌های شخصیتی و منحصر به فرد علامه ذوفنون و سالک توحیدی علامه حسن زاده آملی (ره)، افزود: روحانیون باید از سبک زندگی و خصوصیات و ویژگی‌های تبلیغی این شخصیت ممتاز و اثرگذار الگو برداری کنند.

عضو شورای فرهنگ عمومی مازندران در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برخی از توصیه‌های برجسته این عالم ذوفنون در باب ولایت فقیه، تاکید کرد: مهم‌ترین ویژگی علامه حسن زاده آملی (ره) در طول عمر بابرکتشان ولایت پذیری و دفاع جانانه ایشان از ولی فقیه زمان بود.

حجت الاسلام شکریان امیری در ادامه سخنان خود با اشاره به ساده زیستی و ولایتمداری این شخصیت ممتاز و برجسته، تصریح کرد: علامه حسن زاده آملی (ره) یکی از مفاخر ارزشمند و چهره علمی جهان اسلام است که تعبیر رهبری معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی الامام خامنه ای (حفظه الله) که فرمودند علامه ذوفنون و سالک توحیدی زیباترین تعبیر در مورد شخصیت این عالم برجسته است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به رسالت و وظایف روحانیون در حوزه تبلیغ، خاطر نشان کرد: پدیده انقلاب اسلامی در عصر کنونی یکی از مهم‌ترین مسائل مورد اهمیت حوزه تبلیغ است که باید در گام دوم انقلاب این گفتمان سازی مورد توجه ویژه روحانیون و امامان محله قرار گیرد و بازتاب فعالیت‌های اجتماعی روحانیون و امامان محله در گسترش و نشر گفتمان انقلاب بسیار حائز اهمیت است.

استاد حوزه و دانشگاه در پایان با اشاره به اهمیت رسالت‌ها و مأموریت‌ها در بخش تبلیغ و ترویج مبانی دینی و فرهنگی در گام دوم انقلاب، اظهار داشت: یکی از دغدغه‌های مهم رهبری معظم انقلاب (مدظله العالی) نقش ایران اسلامی در تمدن سازی است که باید روحانیون در این حوزه تلاش و مجاهدت داشته باشند.

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان