استاندار آذربایجان شرقی از واحدهای صنعتی وتولیدی مراغه بازدید کرد - اخبار بیلبورد چی
شما اینجا هستید
اقتصاد و بازار » استاندار آذربایجان شرقی از واحدهای صنعتی وتولیدی مراغه بازدید کرد

به گزارش خبرنگار بیلبورد چی، عابدین خرم عصر امروز سه‌شنبه در این بازدید که معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و جمعی از مسئولان استانی نیز وی را همراهی می‌کردند، از نزدیک با فعالیت‌های واحدهای تولیدی آشنا شد.

استاندار آذربایجان شرقی همچنین ضمن بازدید از خطوط تولید مجتمع کاوه‌سودا و طرح‌های توسعه آن، در نشستی با حضور مسئولان مرتبط مسائل و مشکلات این مجتمع را بررسی کرد.

خرم همچنین در حاشیه این بازدید به خبرنگاران گفت: با هماهنگی مسئولان استان، تلاش می‌کنیم تا موانع و مشکلات توسعه مجموعه کاوه سودا در یک بازه زمانی مشخص رفع شود.

وی با تاکید بر اینکه طرح توسعه این مجموعه باید استانداردسازی شود، افزود: یکی از اولویت‌های ما مساله محیط زیست است که حتماً در طرح توسعه باید مورد توجه قرار گیرد.

خرم تاکید کرد: موضوع آلاینده‌هایی که محیط زیست را به خطر می‌اندازد باید رفع شده و انتقال پساب از مطمئن‌ترین مسیر انجام شود.

وی افزود: مساله تأمین زیرساخت‌های آب و برق هم در دستور کار قرار گرفت و در کل، یک حرکت جمعی از سوی دستگاه‌های مسئول برای رفع موانع توسعه کاوه‌سودا لازم است.

مدیر مجتمع کاوه‌سودا و مسئولان استانی و محلی هم در این بازدید در خصوص روند فعالیت‌های این مجموعه و مسائل و مشکلات آن توضیحات لازم را ارائه کردند.

گفتنی است استاندار آذربایجان شرقی در بدو ورود به مراغه در گلزار شهدای این شهر حضور یافت و به مقام والای شهیدان انقلاب ادای احترام کرد.

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان