شما اینجا هستید
سلامت » توزیع خدمات درمانی به مردم عادلانه باشد

به گزارش خبرنگار بیلبورد چی، محسن افشارچی شامگاه چهارشنبه در جلسه نظام پزشکی در محل استانداری زنجان، گفت: موضوع مهم عدالت در حوزه بهداشت و درمان اهمیت زیادی دارد.

وی با بیان اینکه برای کسب رضایت عامه مردم از سیستم بهداشت و درمان این مهم باید ارتقای معنا داری یابد، اظهار کرد: عموم مردم هنگام مراجعه به بیمارستان‌ها و مراکز درمانی باید خدمات مورد نیاز را به صورت عادلانه دریافت کنند.

استاندار زنجان گفت: وقتی سیستم درمان دلسوزانه به همه مردم بدون تفاوتی خدمت لازم را در اقصی نقاط استان با امکانات درمانی مناسب ارائه کند این مهم با ارزش خواهد بود.

افشارچی تاکید کرد: حوزه بهداشت و درمان یمارستان‌ها و شهرداری جزو ۲ دستگاه مهم در خدمت رسانی بهینه به مردم است و باید این نهاد عادلانه به مردم خدمت کنند.

وی گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی استان در راستای خدمتگزاری به مردم تلاش کنند و تعریف متفاوتی در نظام جمهوری اسلامی ارائه بدهیم تا بتوانیم با انجام اقدامات لازم آلام مردم را در شرایط نامطلوب کاهش دهیم.

استاندار زنجان با تاکید بر اینکه همه باید تلاش کنند تا همگان از این برهه حساس به سلامت عبور کنیم، گفت: مشکلات اقتصادی و معیشتی بیش از گذشته نمود یافته است و مجموعه ای از عوامل دست به دست هم داده اند تا وضعیت زندگی مردم با مشکل مواجه شده است.

افشارچی افزود: مدیران و مسئو لان استانی باید انرژی خود را بر رفع مشکلات مردم و رخداد اتفاقات خوب بگذارند و سال های زیادی است که با نفت محوری در کشور زندگی کرده ایم، بطوری که تمامی ساز و کارهای زندگی و حتی فرهنگ کاری، بر مبنای این مهم قرار داده شده است.

استاندار زنجان ابراز داشت: کشورمان باید وابستگی نفتی را رها کرده و بر این اساس اقتصاد باید به سمت مردمی شدن اقتصاد آزاد حرکت کند.

افشارچی گفت: در زمان حاضر به دلیل شرایط موجود عموم مردم حال خوبی ندارند و مشکلات اقتصادی و معیشتی بیش از گذشته نمود یافته است.

وی تصریح کرد: مجموعه‌ای از عوامل دست به دست هم داده‌اند تا وضعیت زندگی مردم با مشکل مواجه شوند ولی نمی‌گذاریم.

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان