شما اینجا هستید
جامعه » مرحله دوم رزمایش کمک به نیازمندان در سمنان برگزار می‌شود

به گزارش گروه استان های بیلبورد چی از سمنان، سردار حمید دامغانی فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان در دیدار با رئیس کمیته امداد استان سمنان با بیان اینکه رزمایش کمک به نیازمندان و آسیب‌دیدگان کرونا در سطح استان برای بار دوم برگزار خواهد شد گفت: سپاه پاسداران با همراهی آحاد مردم و بسیجیان در قالب پایگاه‌های شهری و روستایی در این مرحله نیز کمک‌های خوبی را به نیازمندان می‌رساند.

او با بیان اینکه این رزمایش قرار است در هفته ولایت برگزار شود افزود: محقق شدن منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی برای کمک مومنانه راهبرد اصلی این رزمایش است که در مرحله آن بالغ بر ۸۰ هزار بسته حمایتی بین نیازمندان استان توزیع شد.

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان با بیان اینکه سپاه با همراهی مردم و دیگر نهاد‌های همچنین می‌تواند در زمینه‌های مختلفی با کمیته امداد همراهی کند که آزادی زندانیان یکی از این مسائل است تاکید داشت: سال گذشته ۱۴ زندانی به همت مردم و کمک آنان آزاد و به آغوش خانواده بازگشتند و همچنین می‌تواند در زمینه نصب نیروگاه‌های خورشیدی، اشتغال روستایی توسط پایگاه‌های بسیج شهری و روستایی اقدامات خوبی را با همکاری کمیته امداد انجام داد.

محسن مسعودیان‌راد مدیرکل کمیته امداد استان سمنان نیز در این دیدار با بیان اینکه نیاز است تا «نهضت تعاون و احسان» و تداوم رزمایش همدلی و نهضت کمک مومنانه را برای همه ایام سال و نه فقط کرونا، نهادینه کنیم گفت: به این صورت می‌توانیم به فرمایشات و منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی جامه عمل بپوشانیم.

او با بیان اینکه مرحله دوم رزمایش به عنوان بزرگترین پویش مردمی پس از انقلاب، فعالیت خود را طی روز‌های آینده آغاز خواهد کرد ابراز داشت: امید است تا مردم مانند مرحله نخست همکاری و همراهی خوبی با این طرح داشته باشند.

مسعودیان‌را درباره برنامه‌های پیش روی کمیته امداد استان سمنان با همکاری مردم و خیران گفت: ذبح یک هزار و ۲۰۰ قربانی در عید قربان، راه اندازی کاروان جهیزیه در چهار شهرستان استان سمنان همزمان به سالروز ازدواج حضرت امام علی (ع) و حضرت فاطمه (س) در کنار اطعام علوی در این رزمایش در دستور کار در سطح استان قرار دارد.

انتهای پیام / ر

منبع: yjc
وبسایت تحلیلی خبری بیلبورد چی

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان