انتظار امام زمان (عج) شور سیاسی و دینی در جامعه می‌آفریند - اخبار بیلبورد چی
شما اینجا هستید
جامعه » انتظار امام زمان (عج) شور سیاسی و دینی در جامعه می‌آفریند

به گزارش خبرنگار بیلبورد چی، حجت الاسلام کاظم لطفیان شامگاه شنبه در مراسم جشن امامت حضرت مهدی عج الله و رونمایی از فیلم مستند حاج شیخ محمد ابراهیم فیاضی در مسجد جامع شهر گلشهر، اظهار داشت: شیعه اهل ایثار است و در راه خدمت به مردم از هیچ کوششی دریغ نمی‌کند.

وی با اشاره به اینکه کسی که در اندیشه کار خیر باشد و برای گره‌گشایی از مشکلات مردم قدم بردارد در بهشت جایگاه ویژه‌ای دارد، تاکید کرد: مرحوم آیت الله حاج شیخ محمدابراهیم فیاضی از جمله علمای شیعه بودند که در امر خدمت به مردم مشتاق بودند و مردم شهر گلشهر از خدمات عمرانی وی تا سال‌های متوالی بهره می‌برند.

منتظران ظهور بی‌قرار هستند

دبیر شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی و مذهبی کشور در ارتباط با انتظار فرج حضرت مهدی موعود عج الله، گفت: انتظار امام زمان و اندیشه مهدویت بی‌قراری و شور سیاسی و دینی ایجاد می‌کند.

انتظار فرج تنها به چشم انتظاری نیست

وی افزود: برخی منتظران ظهور دچار تردید می‌شوند، انتظار تنها چشم انتظار ظهور بودن نیست بلکه باید زمینه ظهور را فراهم سازیم، منتظر ظهور باید رزمنده و کارگزار دولت مهدوی باشد.

حجت الاسلام لطفیان با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری در افق ۲۵ ساله محو رژیم صهیونیستی از کره زمین را پیش‌بینی کردند، گفت: اندیشه ظهور انسان را به جنگ با دشمنان اسلام ترغیب می‌کند، همان گونه که استکبار جهانی سودای تشکیل خاورمیانه بزرگ داشت اما با روشنگری در کشورهای اسلامی جایگاهی برای ماندن نیافتند.

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان