شما اینجا هستید
جامعه » عملکردها و زحمات نیروی انتظامی در جامعه تبیین شود

به گزارش خبرنگار بیلبورد چی، غلامرضا مهرجو عصر جمعه در دیدار فرماندهی و مدیران انتظامی شهرستان گناوه با تبریک هفته ناجا و با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا ناجا از تلاش‌های شبانه روزی نیروی انتظامی تقدیر کرد و اظهار داشت: نظم و امنیت عمومی موجود جامعه مدیون و مرهون خون پاک شهدا و تلاش‌های شبانه روزی پرسنل خدوم پلیس و نیروی انتظامی است و جامعه همواره قدردان زحمات نیروی انتظامی بوده و هست.

فرماندار گناوه افزود: نیروی‌انتظامی علاوه بر حوزه انتظامی در حوزه‌های اجتماعی و اقتصادی هم مأموریت‌های دارد و در این زمینه مشغول فعالیت و خدمت رسانی است.

وی با تاکید بر اینکه اهمیت و حساسیت خدمات نیروی انتظامی برای مردم تبیین شود گفت: فعالیت‌ها و تلاش‌های نیروی انتظامی به طور برجسته در جامعه بازگو و بیان شود تا ضمن حمایت و اطلاع جامعه از تلاش‌ها و فداکاری‌های نیروی انتظامی، جامعه این نیرو را در انجام مأموریت‌ها همراهی کند که حرکت خیرین امنیت ساز در این راستا است.

فرماندار گناوه افزود: هفته ناجا فرصت مغتنمی است تا اقشار مختلف جامعه با خدمات و فعالیت‌های پلیس آشنا شوند و عملکردها و زحمات نیروی انتظامی در جامعه تبیین و تشریح شود.

 عملکردها و زحمات نیروی انتظامی در جامعه تبیین شود

وی اضافه کرد: با شیوع بیماری کرونا ناجا مجری بخشی از مصوبات ستاد ملی در حوزه ستاد مقابله با شیوع بیماری کرونا بود.

وی افزود: نیروی انتظامی شهرستان گناوه در کنار مأموریت‌های خود، در عرصه دفاع از سلامت مردم و اجرای مصوبه‌های ستاد مقابله با کرونا نیز به میدان آمد و بخوبی این مسئولیت را اجرا کرده است که جای تقدیر دارد.

مهرجو بیان کرد: اگر همه دستگاه‌های به وظایف و مأموریت‌های محوله خود در پیشگیری و مبارزه با جرایم به نحو صحیح عمل کنند، بار فعالیت نیروی انتظامی کاهش خواهد یافت و نیروی انتظامی می‌تواند به وظایف خود در حوزه‌های دیگر با کیفیت بهتر نقش ایفا کند.

سرهنگ حسین احمدی فرمانده انتظامی شهرستان گناوه در این دیدار گزارشی از عملکرد نیروی انتظامی ارائه داد و از حمایت‌های فرماندار و سایر دستگاه‌ها در شهرستان تقدیر کرد.





اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان