شما اینجا هستید
ورزش » دیدار با فولاد حکم فینال را برای ما دارد

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی بیلبورد چی، داود فنایی، مربی دروازه بان‌های تیم فوتبال پرسپولیس تهران درباره جدایی علیرضا بیرانوند از سرخ‌ها و پیوستن به آنتورپ بلژیک بیان کرد: فکر می‌کنم در ۳ – ۴ سال گذشته علیرضا بیرانوند یکی از ارکان موفقیت تیم پرسپولیس بوده و او یکی از بهترین بازیکنان آسیا است. امیدوارم بیرانوند روزی به پرسپولیس بازگردد.

او افزود: روزی که بیرانوند با آنتورپ قرارداد بست. فکر می‌کردیم او را تا آخر فصل در اختیار خواهیم داشت، اما شیوع ویروس کرونا مانع از انجام آن شد و حالا مجبوریم بدون او کار را با رادوشوویچ و بیات که گلر جوان تیم است، ادامه دهیم. کار خیلی سختی داریم و باید با چالش نبود بیرانوند کنار بیاییم.

فنایی در مورد عملکرد بوژیدار رادوشوویچ گفت: بازیکنان تیم پس از ۱۲۰ روز در میدان حاضر شدند که کار بسیار سختی است، اما با تمام وجود بازی می‌کنند و امیدوارم این روند ادامه داشته باشد.

مربی دروازه بان های پرسپولیس در پایان خاطرنشان کرد: پس از آغاز دوباره بازی ها، چهارمین فینال را پیش رو داریم و  آن‌ها تیم خیلی خوبی هستند و این موضوع را می‌دانیم. فکر می‌کنم این بازی حکم فینال را دارد و قهرمانی با کسب این پیروزی و تنها یک امتیاز دیگر از ۵ بازی بعدی کسب می‌شود.

انتهای پیام/

منبع: yjc
وبسایت تحلیلی خبری بیلبورد چی

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان