شما اینجا هستید
متفرقه » هوشمندسازی در اولویت کاری دستگاه انتظامی ایلام است

به گزارش خبرنگار بیلبورد چی، سردار دلاور القاصی مهر صبح شنبه در مراسم صبحگاه مشترک به مناسبت هفته ناجا، و در جمع کارکنان انتظامی استان اظهار داشت: خدمت بی منت و بالا بودن سطح رضایتمندی مردم از افتخارات نیروی انتظامی است.

وی افزود: فلسفه وجودی نیروی انتظامی خدمتگزاری به مردم است از این رو با جهش تحول در خدمات‌رسانی فناورانه، شاهد تحول و تحرک بیشتر در ناجا خواهیم بود.

فرمانده انتظامی استان ایلام تصریح کرد: به منظور سهولت در امورات انتظامی، همچنین مصمم بودن پلیس به برون سپاری باعث شد تا هوشمندسازی و ارائه خدمات غیرحضوری به شهروندان را در دستور کار قرار دهیم که در آینده نزدیک علاوه بر طرح‌های هوشمندسازی موجود، طرح‌های متعدد مربوط به این بخش از اقدامات تحول‌آفرین نیروی انتظامی برای عموم مردم معرفی و اطلاع رسانی خواهد شد.

القاصی مهر گفت: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به عنوان نهادی برخاسته از مردم، در راه امنیت و آرامش در جامعه تلاش می‌کند.

وی عنوان کرد: نیروی انتظامی با سه شاخص ایمان، اقتدار و هوشیاری توانسته است امنیت پایدار را برقرار کند و نقش مهمی در بستر سازی ایجاد امنیت در کشور داشته است.

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان