امید به هت تریک گلزنی کاپیتان تیم ملی/ جهانبخش بمبی در اردوی تیم - اخبار بیلبورد چی
شما اینجا هستید
ورزش » امید به هت تریک گلزنی کاپیتان تیم ملی/ جهانبخش بمبی در اردوی تیم

به گزارش خبرنگار بیلبورد چی، تیم ملی ایران در حالی به ۶ امتیاز دو دیدار نخست خود رسید که احسان حاج صفی کاپیتان اول این تیم به دلیل مصدومیت نتوانست در جمع ملی‌پوشان حاضر شود تا علیرضا جهانبخش بازوبند را بر بازو ببندد.

اتفاقی که برای او و تیم ملی ایران خوش یمن بود. شماره هفت دوست داشتنی تیم ملی ایران توانست گل سه امتیازی مقابل سوریه بزند و در دقایق نخست بازی با عراق هم اولین گل را وارد دروازه رقیب سنتی ایران کند.

عملکرد پر فروغ جهانبخش در روزهای کاپیتانی تیم ملی ایران در تمرینات دبی نیز ادامه دارد. او یکی از بمب‌های انرژی ملی‌پوشان شده است و با چهره همیشه پر از لبخند خود توانسته است نشاط را در اردوی تیم ملی ایران افزایش دهد.

جهانبخش که تبدیل به یکی از ستاره‌های لژیونر و پر طمطراق ایران در فوتبال باشگاهی اروپا با پیراهن فاینورد هلند شده است با دیدن مهدی مهدوی کیا سرمربی تیم امید در تمرین ملی‌پوشان سمت او رفت تا با گرفتن عکس یادگاری نشان دهد کار سخت او و امثالش برای ماندن در سطح اول اروپا را به خوبی درک کرده است و احترام زیادی برای پیشکسوتان ملی قائل است.

 

جهانبخش در صورت حضور احسان حاج صفی یا کریم انصاریفرد در ترکیب اصلی بازی با امارات، بازوبند کاپیتانی را به آنها خواهد داد اما بعید نیست با حفظ ترکیب اصلی تیم ملی ایران، باز هم لیدر تیم ملی ایران شود.

تیم ملی فوتبال ایران ساعت ۲۰:۱۵ پنجشنبه هفته جاری مقابل امارات در گروه A انتخابی نهایی جام جهانی قطر در ورزشگاه زعبیل بازی می‌کند.

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان