شهرداری کاشان به یک انقلاب اداری نیاز دارد - اخبار بیلبورد چی
شما اینجا هستید
سیاست » شهرداری کاشان به یک انقلاب اداری نیاز دارد

به گزارش خبرنگار بیلبورد چی علی هاشمی طاهری ظهر یکشنبه در جلسه علنی شورای شهر کاشان با اشاره به اینکه نظارت بر شهرداری کاشان ضعیف است، اظهار داشت: وقتی مدیر یا مسئولی از مجموعه شهرداری جدا می‌شود باید این مدیر در برابر قانون جوابگوی عملکرد خود باشد.

وی با بیان اینکه پرداخت پول و حقوق باید در قبال عملکرد افراد و نه ساعت کار آنها باشد، ابراز داشت: متأسفانه در برخی از موارد پرداخت حقوق به افرادی بوده است که هیچ حضوری در مجموعه شهرداری کاشان نداشته اند.

رئیس شورای شهر کاشان با اشاره به اینکه هرچه نظارت قوی‌تر باشد فساد کمتر می‌شود، تصریح کرد: شهرداری کاشان یک انقلاب اداری نیاز دارد.

وی با اشاره به اینکه مهمترین برنامه‌های شورای شهر طی ماه‌های آینده در مورد بودجه سال ۱۴۰۱، تکمیل پروژه‌های نیمه تمام و مباحث درآمدی شهرداری کاشان است، خاطرنشان کرد: رسیدگی به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته شهر کاشان از جمله برنامه‌های مهم شورای شهر در دوره ششم است که به آن به صورت جدی پرداخته می‌شود.

هاشمی طاهری با بیان اینکه با حرف نمی‌توان به مناطق محروم رسیدگی کرد، افزود: باید از مناطق محروم و کمتر توسعه یافته بازدید و مشکلات آنها را احصا کرد و نیازهای آنها در بودجه مدنظر قرار گرفته شود.

وی با اشاره به عملکرد شبانه روزی شهردار جدید کاشان در فعالیت برای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام گفت: در مورد پروژه زیرگذر نیز این پروژه با جدیت در حال انجام است و امیدواریم فاز اول آن در ۲۲ بهمن سال جاری افتتاح شود.

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان